Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118

Wątek: Pokrowiec na Lenovo Ideatab A2109A

Awatar xxdawidxx

Telefon
    Samsung Galaxy Note 2
    ROM
    ROOTed Stock 4.3
    Tablet
    Miałem ale nie używałem
    Sieć
    GiffGaff
    Piwa (Postawione)
    38
    Piwa (Otrzymane)
    30

Domyślnie Pokrowiec na Lenovo Ideatab A2109A

Właśnie zamówiłem tablet więc nadeszła pora aby poszukać na niego jakiegoś pokrowca. Stąd moje pytanie czy macie jakieś pokrowce na niego? Czy da się znaleźć coś ciekawego co nie jest oryginalnym pokrowcem od Lenovo, Jeśli nie to gdzie najlepiej go kupić?

Telefon
    LG Optimus 2X
    Tablet
    Lenovo A2109A
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Niedługo również stanę się jego właścicielem, więc spędziłem trochę czasu szukając akcesoriów. Wybór jest dramatycznie mały, lecz co nieco udało mi się ustalić.

1) Podobno pasują etui/pokrowce z Kindle Fire HD 8.9" i Sam sunga P73x0. Na zagranicznych stronach można poczytać na ten temat. Polecane są produkty dedykowane dla Samsunga ze względu na obecność wycięcia na tylny aparat. Różnice pomiędzy wymiarami 8.9" a 9" to milimetry, stąd łatwo to wcisnąć. Spasowanie rzekomo jest dobre, chyba niemal wszystkie porty są dostępne. O ile nie wszystkie.
    2) ebay - polecam, za ok. 50 zł można wyrwać spory zestaw akcesoriów dla A2109. Mowa o etui (skóra syntetyczna, z podstawką), różnej maści rysikach oporowych, dedykowanych folii na ekran, a nawet wsuwkę można w zestawie dostać (jednak dedykowaną urządzeniom 10.1"). Jest też drugi rodzaj etui, chyba wychodzi drożej i nie ma go w zestawach, ale jest również ciekawy. Problemem tutaj jest wysyłka z Chin, paczka będzie szła przynajmniej ok. 2 tygodnie, mogą dojść dodatkowe opłaty na granicy (ale raczej mało prawdopodobne ze względu na niską wartość), no i wypadałoby mieć konto PayPal i przelać na nie kasę (możliwe dodatkowe dni zwłoki).
    3) Amazon. Droższa sprawa, ale bardziej pewna. Można znaleźć identyczne pokrowce, co na ebayu, ale chyba w bardziej europejskich cenach. Wysyłka też często z Chin, lecz są też aukcje "normalne". Sporo zestawów po ok 25-30$ z jakimś bardzo ładnym, stylizowanym na książę etui, ale nie wziąłbym go ze względu na lipne mocowanie tabletu (na sznurki? gumkę?). Uwaga, bo przy naszym sprzęcie większość aukcji, która tam się pojawia jest dla S2109.
    4) Popularny polski sklep na literę "x". Mają tam prawdopodobnie oryginalne etui, które trudno jest zdobyć gdziekolwiek w Internecie. Od kupna powstrzymuje mnie jeszcze brak zdjęcia, więc tak naprawdę nie wiem co kupuję. Nie dziwię się, bo znalezienie zdjęcia tego etui graniczy niemal z cudem. Cena to 50 zł, więc niedużo, zważywszy, że w zagranicznych sklepach można było je nabyć za 25-35$ + koszty przesyłki do Polski.

Sam skłaniam się do opcji nr 4. Przekonuje mnie brak konieczności czekania na tę przesyłkę i zabawy z PayPalem. Początkowo byłem trochę sceptycznie nastawiony do takiego etui, ale plusem może być to, że takie etui nie powinno dorzucić za dużo wagi tabletowi i go nie szpeci. Mając tablet w tym etui mamy dostępny cały przedni panel. Trochę martwi mnie to, że ta okładka po przekonwertowaniu jej na podstawkę może mieć skłonności do samoistnego odginania się.

Jakie są wasze odczucia na temat akcesoriów?

Awatar Qane

Telefon
    LG G2/ Galaxy S+
    ROM
    JB 4.2
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    152
    Piwa (Otrzymane)
    350

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bart Henry Zobacz posta
    4) Popularny polski sklep na literę "x". Mają tam prawdopodobnie oryginalne etui, które trudno jest zdobyć gdziekolwiek w Internecie. Od kupna powstrzymuje mnie jeszcze brak zdjęcia, więc tak naprawdę nie wiem co kupuję. Nie dziwię się, bo znalezienie zdjęcia tego etui graniczy niemal z cudem. Cena to 50 zł, więc niedużo, zważywszy, że w zagranicznych sklepach można było je nabyć za 25-35$ + koszty przesyłki do Polski.
    Oryginalne etui z wysyłką do Polski kosztuje ok. 37$.
    Pisałem o tym komuś na PW (Tobie?) podając adres sklepu.

Nie jest aż tak trudno je znaleźć ale cena trochę odstrasza.

Pisałem też o nim na oficjalnym forum Lenovo (jest tylko jedno, po angielsku więc łatwo tam trafić), w temacie o akcesoriach dla A2109 (nick: qbq903).

Telefon
    LG Optimus 2X
    Tablet
    Lenovo A2109A
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Nie, jak PW, to nie do mnie. Widziałem gdzieś w dyskusji, że miałeś komuś wysłać.

Widziałem Twój post na forum Lenovo. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Twój. Uważam, że trudno obecnie znaleźć - na stronach internetowych krucho, a nawet na oficjalnej stronie Lenovo w akcesoriach cisza, chociaż miniaturka etui przy A2109A się pojawia. Chyba, że źle sprawdzałem.

W tym sklepie, z którego zamówiliście, już raczej zamówić się nie da - "Sorry, this item is no longer available!". Tak więc cena 49 zł za to etui jest bardzo dobra. To chyba to samo etui, bo pojawia się oznaczenie PV501, a tak samo jest oznaczone etui z pierwszego linka, który podałeś na forum Lenovo. Ponad dwa razy taniej i dostępność niemal od ręki.

Awatar Qane

Telefon
    LG G2/ Galaxy S+
    ROM
    JB 4.2
    Tablet
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    152
    Piwa (Otrzymane)
    350

Domyślnie Odp: Pokrowiec na Lenovo Ideatab A2109A

A kupował już ktoś w polskim sklepie na x?

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    LG Optimus 2X
    Tablet
    Lenovo A2109A
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Wysłałem do nich zapytanie, czy jest to owe oficjalne etui, lecz odpowiedzi póki co nie dostałem. Spytałem też o wykonanie. Chociaż w sumie może być tak, że Ty będziesz wiedział więcej niż oni, więc spytam też tutaj. W przypadku etui od Lenovo mamy styczność z naturalną skórą, czy nadal jest ona syntetyczna, tak jak w przypadku tanich odpowiedników z Azji?

Tak, czy siak, prawdopodobnie zamówię i być może będę miał je w przyszłym tygodniu, bo wątpię żeby chciało mi się bawić w sprowadzanie akcesoriów z Chin. Póki co, to najbardziej rozsądny wybór. Najwyżej zwrócę w terminie 10 dni.

Telefon
    LG P970 WHITE
    Tablet
    Lanovo A2109
    Sieć
    REDBULL MOBILE
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Jak będziesz miał daj znać jak wygląda bo 50zł to niewiele. A sam chce coś kupić bo narazie używam pokrowca na netboka 10"

Zamówiłem go w x-ie jak popatrzyłem na te co mają do lenowo to ten mniejszy do 2107 wygląda w miarę a 50zł to jak pisałem niedużo. Jak przyjdzie to dodam zdjęcia jak ktoś będzie chciał.
    Ostatnio edytowane przez Pawrad84 ; 29-12-12 o 21:23
    [Sygnatura niezgodna z regulaminem usunięta przez administratora]

Telefon
    LG Optimus 2X
    Tablet
    Lenovo A2109A
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Proszę, cztery godziny i już kolega zmienił zdanie.

Wersja dla A2109 różni się okładką, która jest składana. Przez to inaczej się go podpiera w pozycji horyzontalnej. Lepiej, gorzej? Nie wiem. Też prawdopodobnie na dniach zamówię, jednak przetestuję najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia.

Awatar Qane

Telefon
    LG G2/ Galaxy S+
    ROM
    JB 4.2
    Tablet
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    152
    Piwa (Otrzymane)
    350

Domyślnie

Ja próbuję się z nimi skontaktować od 20 grudnia i cisza, żadnego odzewu, zdjęć itd.
    Nie chcę kupić pokrowca w który "wsuwa" się tablet, takich jest opór na rynku ale jak dla mnie to przy dość sporych rozmiarach urządzenia dokładanie dodatkowo czegoś takiego to męczarnia.
    Obecnie noszę tablet w pokrowcu od netbooka 10", ma oczywiście trochę luzu, ale "lepszy rydz niż nic".

Jeżeli ktokolwiek dostanie etui to proszę od razu o przysłanie zdjęcia

Telefon
    LG Optimus 2X
    Tablet
    Lenovo A2109A
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Chyba pora zamawiać. Wczoraj wieczorem na stronie sklepu na "x" stan etui to było ponad 20 sztuk, dziś jest ich od 6 do 9. Widać, że moja reklama tutaj działa i przynajmniej kilka osób skorzystało.
    Ostatnio edytowane przez La Chupacabra ; 30-12-12 o 15:54

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów