Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 142

Wątek: Update do 4.0.4 na tablecie Goclever T76 gpstv.

Telefon
    g1
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Spokojnie nie nerwowo! Niech kolega zainstaluje system zgodnie z poradnikiem Kroll80 .Ja wybrałem system A777-C-MID-general z postu pim4. Chodzi stabilniej i ma dvbt .Nie mam problemu z przyciskami.Co do karty : trzeba w programie FWDN podać ścieżkę do plików 8g_new.img i bootloader.img ORAZ pliku NAND Data.fai. zaznaczyć low format whole memory before download.Powinno zadziałać ( u mnie zadziałało kilkukrotnie) Co do netu: po prostu ściągnąłem ze strony o Overmaxa łatę i zainstalowałem ją zgodnie z instrukcja. System jest świeży,zdecydowanie szybszy niż goclever i nie ma większości preinstalowanych aplikacji,którymi uraczyła nas firma.polecam

Telefon
    LWW
    Tablet
    go clever T76gps
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Próbuję z tym walczyć i tak
    jeżeli wgrywam tylko pliki -
    8g_new.img i bootloader.img (od tego midaa777) to sie wgrywa i tablet sie uruchamia ale przyciski boczne jakoś nie działają jak należy tzn np.domek który powinien mnie przywrócić do głównego ekranu pokazuje opcję(tak jak te 3 kwadraciki) , internet działa ale w chwili próby zalogowania się na konto google to nie łączy mnie,kartę pamieci wykrywa bo można dostać sie do niej z file menagera ale przy próbie zapisu czegokolwiek nie widzi jej.
    Przy próbie dogrania pliku NAND Data. fai. wywala błąd jak bym miał za mało sektorów do zapisu(screen)
    http://img853.imageshack.us/img853/4761/01j2.jpg

i nie wazne czy próbuję wszystkie 3 pliki naraz czy ten osobno i w innych konfiguracjach zawsze jest tak samo.

edit
    z usługami google sobie poradziłem
    Ostatnio edytowane przez pawel332 ; 27-11-13 o 16:21 Powód: rozwiazanie czesciowe problemu

Telefon
    E460
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

a z której paczki wgrywasz plik NAND Data.fai ?

Posiągaj sobie firmware od pd20
    ze stronki : 神行者平板电脑全系列固件下载地址Fr eelander Tablet Firmware Download - 神行者GPS GPS,导航 - Powered by Link-Create
    i popróbuj z innymi plikami NAND Data.fai z paczek firmware.

Tablet
    Goclever T76 GpsTv
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Witam

pawel332 jak dalej nie możesz sobie poradzić z plikiem NAND Data.fai to mam rozwiązanie:

Otwórz FWDN i zrób add file bootloader.img następnie podepnij tablet do kompa trzymając Vol+ i poczekaj aż się załaduje bootloader i pokaże się z prawej strony Nand Data. Naciśnij na pole Nand Data, pojawi się nowe okno.Nadaj w polu Partition Label nazwę Nand.
    Naciśnij z prawej strony na przycisk z trzema kropkami i następnie przycisk zapisz.Później na dole okna znajdziesz create image który naciskasz , następnie ok i na koniec przycisk Start. I to by było na tyle ,czekasz aż proces się zakończy.

Od tej pory posiadasz partycje Nand. Mam nadzieje że pomogłem.

5. Piwa pawel332 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    LWW
    Tablet
    go clever T76gps
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Kroll80
    Partycja wróciła ,ty to chyba jakiś magik jesteś.
    Ostatnio edytowane przez czysty76 ; 29-11-13 o 09:54 Powód: do podziekowań jest system piwny ... stawiamy piwo i nie piszemy, że komuś dziękujesz

Awatar elegancko1993

Telefon
    GT-N7102
    ROM
    4.4.4
    Tablet
    GoClever T76 GPSTV, Galaxy Tab 2 7''
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

pochwale się wam, odpisali mi że już towar został wysłany do mnie, czyli będzie w poniedziałek albo wtorek, wyjdzie na to, że w tydzień ogarneli tableta z dostawądo nich i do mnie, coś tu jest podejrzane

Awatar elegancko1993

Telefon
    GT-N7102
    ROM
    4.4.4
    Tablet
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

ale ten serwis robi sobie jaja z nas, patrzcie, peirwsza wiadomość którą dostałem w piątek:
    Witaj Michał, sprzęt o numerze reklamacyjnym nr XXXXXX został już naprawiony, obecnie oczekuje na wysyłkę. Pozdrawiamy GOCLEVER

Napisałem, żeby powiedzieli mi co naprawili itp. i dostałem wiadomość:

Witaj Michał,
    Twój tablet został już naprawiony, obecnie jest jeszcze testowany po naprawie. Po pozytywnym przejściu testów może zostać odesłany.
    Numer przesyłki zostanie wygenerowany w momencie nadania przesyłki. W celu jego uzyskania możesz napisać maila na: serwis@goclever.com lub zadzwonić na naszą infolinię techniczną: 61 8488767
    Pozdrawiamy
    GOCLEVER

jakbym miał się jeszcze doczepić to napisali w drugiej wiadomości, że może zostać odesłany (może? a nie zostanie odesłany na pewno??)/ nie podoba mi się coraz bardziej ta firma
    nieregulaminowa sygnatura usunięta przez moderatora @wisin

Awatar elegancko1993

Telefon
    GT-N7102
    ROM
    4.4.4
    Tablet
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

oddali tableta, soft 4.0.3 nie wiem czemu nei zaaktualizowali, a po drugie nie widzi mi pamięci wewnętrznej, karte SD tak ale wewnętrznej nie, a pisali, że testowali tableta, już widze jak to robili a do tego recovery się nie włącza i nei moge połączyć się przez kabel

---------- Post dołączono o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

o wszedł w recovery, przy próbie formatowania failed to mount /nand
    jakieś pomysły?

---------- Post dołączono o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

dało by się te przyciski boczne całkiem wyłączyć?
    Ostatnio edytowane przez elegancko1993 ; 04-12-13 o 07:55

Awatar elegancko1993

Telefon
    GT-N7102
    ROM
    4.4.4
    Tablet
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

ja dtv nie mam, co jest grane? miałem problem z tym nand ale już działa, zrobiłem wipie i nie ma nadal

---------- Post dołączono o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

i zauważyliście, że dotyk działa normalnie? teraz jak cudownie się pracuje na tablecie, coś pięknego

Telefon
    ZTE Blade, Samsung Mini, Kruger&Matz, Sony XP J
    Tablet
    Sony Tab S, GoClever Terra 70
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez abiedacha Zobacz posta
    Jeżeli wykona się kroki z instrukcji dokładnie to przyczyną jest sama instrukcja. Brakuje kroku 9. a. WYŁĄCZ TABLET Z ZASILANIA.
    Umieszczenie takiej instrukcji to kpina. Niby użytkownik nie ma obowiązku instalacji updatów, ale poważny serwis powinien zamieszczać instrukcje nie powodujące uszkodzeń.

---
    fight a power /rage against fascism/
    Jeśli jest tak jak napisał abiedacha to nie musicie się martwić. Jeśli w instrukcji (droukowana, strona www producenta) dostarczonej przez producenta jest błąd, w wyniku którego po wykonaniu tych czynności dochodzi do uszkodzenia urządzenia - producent ma obowiązek naprawić szkody wywołane jego błędną instrukcją mimo iż, czas gwaranta upłynął.
    W państwowej inspekcji handlu lub rzecznik praw konsumenta pomoże bezpłatnie napisać pismo. Myślę, że samodzielne pismo z wyjaśnieniem powyższym producent uwzględni jeśli dodacie, że w przeciwnym wypadku sprawę kierujecie na pozew zbiorowy.
    Zazdroszczę Wam dożywotniej gwarancji z winy producenta

Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów