Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69

Wątek: Android 4.1.2 - instalacja.

Telefon
    MyPhone NEXT
    Sieć
    Nju Mobile, AERO2
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    33

Domyślnie Android 4.1.2 - instalacja.

INSTALACJA ANDROIDA 4.1.2 w Pentagramie Monster.
    Na tym kernelu nie działa niestety SetCpu ani inne programy tego typu - max częstotliwość ustawiona, po chwili przeskakuje na maxymalną 1152!
    Spoiler: Pokaż/Ukryj

Sposób przetestowałem na swoim egzemplarzu, wszystko działa jak trzeba. Metodą opisaną poniżej wgrał się system właściwie.

-po ściągnięciu i rozpakowaniu programu uruchamiamy setup.bat
    -po skończonej instalacji właczamy program innos_upgrade_tool.exe (program files\innos)
    -na WYŁĄCZONYM i odłączonym od PC telefonie jednocześnie wciskamy Vol+ i VOL- i trzymając te klawisze włączamy usb telefonu do PC
    -ładujemy drivery z SuperOneclick
    -w okienku programu pojawi się dysk nazwany "QUALCOmm...." (1 na obrazku) a system zapyta czy "sformatować nowy dysk w tacji..." - oczywiście dajemy "anuluj" (2)
    -odznaczamy 'ptaszka" na górza z lewej strony okna programu w pierwszej linijce (3)
    -wskazujemy programowi gdzie jest rawprogram0.xml - folder z softem to zawiera (okienko środkowe)(4)
    -wskazujemy programowi gdzie jest patch0.xml - folder z softem to zawiera (okienko z prawej strony) (4)
    -podświetlamy "QUALCOMM..." w okienku programu (1)
    -naciskamy przycisk na dole po lewej stronie (5)
    -u mnie wyskakuje tutaj "jakiś" błąd, pomijam go
    -ponownie podświetlam dysk QUALCOMM (1)
    -ponownie naciskam przycisk na dole po lewej (5)
    -ruszają paski postepu (6)
    -po skończonej operacji wgrania odłaczam USB i wyciągam baterię na chwilkę
    -ponowne uruchomienie i mam system 4.1.2
    -identycznie robimy jak chcemy wrócić na system 4.0.4 (oczywiście ściągamy odpowiednią wersję systemu - linki niżej)

Wrażenia z działania systemu pozytywne, ale jakiejś istotnej różnicy względem wersji 03L systemu 4.0.4 nie zauważyłem, ale najważniejsze zmiany to:
    -CWM i ROOT tutaj:
    http://forum.android.com.pl/f180/pen...0/#post2272650

-głośniejszy dźwięk, ale bardzo wyraźny
    -o wiele sprawniejszy sensor świetlny (lepsza regulacja auto jasności ekranu).
    -trochę więcej wolnej pamięci

innos D9 恢复工具包.zip_免费高速下载|百度云 网盘-分享无限制
    Wewnątrz paczki 3 foldery:
    -instrukcja wykonania instalacji w pdfie(niezbędny Google translate), programy i sterowniki
    -soft 6G - Andek 4.0.4 6G
    -soft 4G Andek 4.0.4 4G (któryś z tych softów posłuży do "powrotu" do 4.0.4, bo inaczej sie nie da
    Tutaj link do wersji 4.1.2 6G
    D9_4.1.2_2050_V02_01f_CUSTOMER_6G.rar — Yandex.Disk

Poniżej linki do ściągnięcia osobno programu i instrukcji:
    http://db.tt/ATvKUe17
    i softu w wersji 3j
    D9_4.0.4_10145451_V02_03j_CUSTOMER.rar_免费高 下载|百度云 网盘-分享无限制

Do powrotu do 4.0.4 NIEZBĘDNA jest wersja 4.0.4 (4G lub 6G lub 03J) którą należy wgrać identycznie jak 4.1.2 .

Przestrzegam użytkowników Monstera chcących wgrać sobie Andka 4.1.2. za pomocą programu Innos Upgrade Tool wersja 1.5.
    Mi się niestety nie udało, a skończyło się to sformatowaniem nowych partycji na dysku mego laptopa!!!
    200GB danych fiuuu! Teraz walczę o odzyskanie partycji - wszystkie znaki na ziemi mówią, że się nie uda. teraz szukam znaków na niebie
    Do rzeczy. Potrzebny jest do obecnej wersji systemu program Innos Upgrade Tool, który oczywiście wraz z niezbędnymi sterownikami wgrałem. Podłączyłem telefon, ruszyłem z upgradem. Program zakomunikował "Upgrade succesfull". Reboot telefonu, i... NIC dalej siedzi 4.04. Więc ja reboot laptopa ( w celu ponownej próby wgrania 4.1.2). Jakież było moje zdziwienie, kiedy komputer nie chiał wystartować!
    Po chwili namysłu podłączyłem dysk z laptopa do PC, i patrzę, a tu na dysku 200 GB mam TYLKO dwie eleganckie partycje: 1,98GB i 980MB! Program Innos Upgrade Toolzamiast sformatować pamięć telefonu sformatował mi dysk!!!Wszystko zrobiłem zgodnie z chińską instrukcją, a nie wyszło i to bardzo! TestDisk nie znalazł utraconej partycji. Dane przepadły.
    Na rosyjskim forum znalazłem przyczynę mego problemu - faktycznie w czasie zabawy miałem podpięty pendrive!

PRZESTRZEGAM
    !!!W CZASIE UŻYWANIA PROGRAMU INNOS UPGRADE TOOL W WERSJI 1.5 NIE MOŻE BYĆ DO KOMPUTERA PODŁĄCZONY ŻADEN DYSK LUB PENDRIVE DO USB POZA TELEFONEM oraz jeśli masz inne dyski fizyczne to je odłącz - zostaw tylko ten z systemem.
    Ostatnio edytowane przez pavulon00 ; 27-10-13 o 11:17

Awatar suaweq

Telefon
    Overmax Vertis AIM 5"
    ROM
    OV-Vertis Aim_20140425-192146
    Tablet
    nie mam
    Sieć
    Play, Nju
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Trochę kicha wyszła, ciekawe czemu doczepił się do HDD a nie pamięci w telefonie.

Może ty wiesz i zapodasz link jak zmienić rom od Pentagrtam-a na ten z Innos-a bo ponoć ten się nie wiesza.
    Nie wiem czy czekać na Firmę pentagram która to rzekomo ma wypuścić upgrade do Androida 4.1

Telefon
    MyPhone NEXT
    Sieć
    Nju Mobile, AERO2
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    33

Awatar piotrlis98

Telefon
    Żaden ;_;
    Sieć
    Orange PL & Aero2
    Piwa (Postawione)
    175
    Piwa (Otrzymane)
    202

Domyślnie

Dane spróbuj odzyskać programem DMDE.

Wyryte z ZTE v970
    SGS II | Android 4.3.1 | 32GB (16+16c10)

Telefon
    Pentagram Monster
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Play Aero2
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    14

Domyślnie

lub testdisk

Telefon
    MyPhone NEXT
    Sieć
    Nju Mobile, AERO2
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    33

Domyślnie

Niestety programy jakie testowałem (m.in.testdisk i dmde) nie poradziły sobie, a pojedynczo nie chce mi się odzyskiwać plików (zbyt wiele ich było
    Tym niemnie ostrzegam :innos Upgrade tool w wersji 1.5 definitywnie kasuje dysk twqardy komputera, dla czego? pewnie dlatego że nie ma w nim żadnych opcji, więc pewnie na sztywno wchodzi na pierwszy dysk. Idealnie za to działa upgrade w wersji 1.2.
    Ostatnio edytowane przez makaon ; 09-03-13 o 21:13

Telefon
    Samsung GalaxyS, Motorola Milestone, HTC Hero
    ROM
    Android 2.2.1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez makaon Zobacz posta
    Niestety programy jakie testowałem (m.in.testdisk) nie poradziły sobie, a pojedynczo nie chce mi się odzyskiwać plików (zbyt wiele ich było
    Tym niemnie ostrzegam :innos Upgrade tool w wersji 1.5 definitywnie kasuje dysk twqardy komputera, dla czego? pewnie dlatego że nie ma w nim żadnych opcji, więc pewnie na sztywno wchodzi na pierwszy dysk. Idealnie za to dzia ła tenę upgrade w wersji 1.2. relacja z instalki i tutorial jak wgrać Android 4.1.2 do naszego Potworka wkrótce (oczywiście wgrałem go sobie .
    Gdzie mozna znalesc andka 4.1. Ja szukalem i nic:confused:

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Pentagram Monster
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Kolego jeżeli mogę pomóc. Miałem też kiedyś przygodę z dyskiem i partycjami. Próbowałem DMDE ale ten program okazał się dla mnie zbyt skomplikowany. Ale za to spisał sie doskonale programik Acronis.Disk.Director.Suite i jak nie namieszałeś jeszcze za mocno to może pomoże.

Awatar yapitris

Telefon
    Pentagram Monster
    Tablet
    Acer A500
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Kolego makon - rozumiem że masz już andka 4.1.2 u siebie na telefonie? Jak wypada porównanie do 4.0.4?
    ZonkaKiller!

Telefon
    MyPhone NEXT
    Sieć
    Nju Mobile, AERO2
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    33

Domyślnie

Jedyna różnica w wyglądzie względem 03L to wygląd ikonek poziomu zygnału. Chińczycy zaimportowali do wersji 03L Andka 4.0.4 wiele rzeczy z 4.1.2 Szczerze? Nie widzę różnicy w działaniu.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów