Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [FUNTAB 7.0] Sterownik: Android

Telefon
    ee24
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie [FUNTAB 7.0] Sterownik: Android

http://hapvlz.p.ht/upload/error.png
    Taki error mam po pierwszym podłączeniu tableta, czy ktoś wie jak to naprawić?
    Kiedy chce np. podłączyć tableta w celu wykonania backupa Ubernizerem, aplikacja nie jest w stanie odnaleźć tableta.
    Jak na tablecie ustawiam by wykrywało karte to wtedy pojawia mi się nowy dysk ale to tylko pamięć.
    Wie ktoś jak to naprawić?
    USB-Debug włączone.

I może mi ktoś powiedzieć czy CWM jest w 100% sprawny i zgodny z tabletem oraz rom który się znajduje na forum również działa cacy.

Telefon
    Samsung SII
    Tablet
    Nexus 7 16 GB
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    16

Domyślnie

A moze wystarczylo przejrzec watek z romem zeby wiedziec czy jest "cacy"? CWM nie przyda sie do niczego. Co do sterownikow musisz podac recznie sciezke, a same sterowniki masz w paczce z livesuis

Telefon
    ee24
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

CWM własnie jest mi bardzo potrzebny aby utworzyć kopie zapasową czystego orginalnego romu, iżeli instalacja nowego romu się nie uda będę mógł bez problemowo przywrócić stary rom - nie znam innej mozliwości zrobienia backupa, jakbyś mi podał inna byłoby świetnie!
    Podać ręcznie ścieżkę?
    PPM -> Komputer -> Zarządzaj -> Menadzer urządzeń -> Android -> Aktualizuj sterownik -> Przeglądaj mój komputer aby odnaleźć sterownik -> podałem lokalizacje .../livesuit/UsbDriver/ (folder) i mam że system nie mógł zainstalować sterownika. :-)

Edit://
    Ruszyło hehe, wystarczyło dać żeby automatycznie wyszukał sterownik i jakoś dodało :-)
    Ale wracając do CWM, tak jak pisałem chodzi mi o backup, co z tym fantem? W ogóle CWM bardzo by mi się przydało żeby opcja była do robienia kopii, gdyż będę majstrował przy plikach i chciałbym robić kopie na bierząco i przywracać. Wiem że potrafisz dużo !

Awatar tomikula

Telefon
    ZOPO ZP998 & Overmax Expi
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 2 7.0" P3110
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Masz może dostępny backup oryginalnego czystego ROMu z Orange na CWM? Jak tak to zapodaj, proszę...

Uprawnienia umieszczania postów