Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Pentagram Tab 7.6 P5346 Dual Core - nowy wynalazek na Rockchip 3168

Awatar korkodyl

Telefon
    Samsung Wave 723
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Pentagram Tab 7.6 P5346 Dual Core - nowy wynalazek na Rockchip 3168

Ten tablecik do nabycia już od 250zł na aukcjach itp. Zdaje się że dają go w Orange. IPS HD, Rockchip 3168 ARM Cortex A9, 1GB RAM, 4GB FLASH. Może będzie lepiej działał od nieszczęsnej Quadry 7'... Ktoś podzieli się opinią

Telefon
    HTC ONE X
    ROM
    Venom ViperX
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Też właśnie dostałem ofertę na ten tablet i jestem ciekaw opinii, bo w internecie pusto.
    [Sygnatura usunięta przez moderatora]

Telefon
    Lg p500
    ROM
    kitkat 4.4.2
    Tablet
    Quadra 7 US
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    86
    Piwa (Otrzymane)
    152

Domyślnie

brzmi dosc rozsadnie co znalazlem na innych forach ze to uszkodzone 3188 wiec nie spodziewalbym sie niczego lepszego w wydajnosci niz q7 kwestia sprawdzenia panelu dotykowego bo na pierwszy rzut oka to samo gowno co q7
    sam zreszta mowisz ze za 250 zl do kupienia sprzet "warty" duzo wiecej znaczy ze chyba ludzie nie sa zadowoleni z tego zakupu
    ja na twoim miejscu rozejrzalbym sie gdzies po prestigio
    ntt 407 czyli nasz brat blizniak wypada duzo lepiej przynajmniej z tego co widac na testach yt
    ja bede pentagrama unikal szerokim lukiem...

Telefon
    htc chacha, sgs2
    Tablet
    prestigio
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dostałem tablet Pentagram TAB 7.6 z Orange, bawiłem się do tej pory tabletem Prestigio PMP 5080B. Porównując te tablety wizualnie i szybkością ich pracy (nie jestem fachowcem) stwierdzam,że tab 7,6 jest szybszy, nie wiesza się, aplikacje pracują poprawnie i szybko, grami się nie bawiłem, wizualnie ostrość, kolory, jasność, kontrast jest o wiele lepszy od Prestigio. W/g mnie TAB 7.6 wypada dużo lepiej w tym moim rankingu. Oba te tablety łączy jedna wada a mianowicie, dziwnym trafem w obu tabletach poszło ładowanie, w tab 7,6 ładowarka ładuje ale tylko wtedy kiedy ekran jest wyłączony, czyli z ładowarką nie mogę pracować bo przy włączonym ekranie procent ładowania się zmniejsza zamiast zwiększać. Natomiast prestigio muszę trzymać cały czas na ładowarce bo się tablet wyłącza (ładowarki są sprawne bo sprawdzałem). W związku z powyższym mam pytanie, czy serwis który serwisuje Pentagramy jest godny polecenia żeby bardziej Taba nie zepsuli. Jeżeli ktoś korzystał z ich usług niech się z łaski swojej wypowie.

Awatar korkodyl

Telefon
    Samsung Wave 723
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Hah - ktoś zamieścił krótkie video jak tablet zachowuje się zaraz po uruchomieniu
    pentagram tab 7.6 - YouTube
    No nieźle...

Telefon
    LG Google Nexus 5
    ROM
    4.4.2 KitKat
    Tablet
    Pentagram Quadra 7 Ultra Slim
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    52
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

chyba wszystkie ich tablety to badziew.

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez medi Zobacz posta
    Dostałem tablet Pentagram TAB 7.6 z Orange, bawiłem się do tej pory tabletem Prestigio PMP 5080B. Porównując te tablety wizualnie i szybkością ich pracy (nie jestem fachowcem) stwierdzam,że tab 7,6 jest szybszy, nie wiesza się, aplikacje pracują poprawnie i szybko, grami się nie bawiłem, wizualnie ostrość, kolory, jasność, kontrast jest o wiele lepszy od Prestigio. W/g mnie TAB 7.6 wypada dużo lepiej w tym moim rankingu. Oba te tablety łączy jedna wada a mianowicie, dziwnym trafem w obu tabletach poszło ładowanie, w tab 7,6 ładowarka ładuje ale tylko wtedy kiedy ekran jest wyłączony, czyli z ładowarką nie mogę pracować bo przy włączonym ekranie procent ładowania się zmniejsza zamiast zwiększać. Natomiast prestigio muszę trzymać cały czas na ładowarce bo się tablet wyłącza (ładowarki są sprawne bo sprawdzałem). W związku z powyższym mam pytanie, czy serwis który serwisuje Pentagramy jest godny polecenia żeby bardziej Taba nie zepsuli. Jeżeli ktoś korzystał z ich usług niech się z łaski swojej wypowie.
    W moim TAB 7.6 problem z ładowaniem nie wystąpił. Spróbuj uderzyć do serwisu, mi kiedyś bardzo sprawnie naprawili router. Zresztą kolega z filmiku na youtube też wypowiedział się pozytywnie.

P.S Ja jestem zadowolony z mojego taba. Nie wiem czego niektórzy oczekują za taką kasę... ale ja polecam. Śmiga fajnie a w dodatku wygląda na sporo droższe urządzenie.

Telefon
    sony xperia j
    Tablet
    Ipad
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dzisiaj dostałem toto ustrojstwo przy przedłużeniu umowy w Orange, nawet nie idzie tego włączyć. Pudełko było oryginalnie zapakowane, w skład zestawu powinny wchodzić też słuchawki ( tak jest napisane ) a ich nie było. Podłączyłem do ładowarki , minęła godzina, odłączyłem ładowarkę - zero efektu. Szkoda tej złotówki + Vat. Odniosę z powrotem, niech wyślą do serwisu, nowy produkt i nie działa, już to świadczy jaka u producenta jest kontrola techniczna.

Telefon
    LG Google Nexus 5
    ROM
    4.4.2 KitKat
    Tablet
    Pentagram Quadra 7 Ultra Slim
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    52
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

Co do kontroli się zgadzam. Ja w tych Quadrach dostałem słuchawki niestety jedna para jest wadliwa i brzęczą i tak dalej. Na gwarancje nie oddam, ponieważ szkoda mi tracić czas na słuchawki za 5 zł.

Telefon
    htc chacha, sgs2
    Tablet
    prestigio
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joerth Zobacz posta
    Dzisiaj dostałem toto ustrojstwo przy przedłużeniu umowy w Orange, nawet nie idzie tego włączyć. Pudełko było oryginalnie zapakowane, w skład zestawu powinny wchodzić też słuchawki ( tak jest napisane ) a ich nie było.
    Słuchawek na wyposażeniu nie ma, patrz na pudełko. A z ładowaniem chyba musisz niestety do serwisu. www.firma.eurorma.pl/rma
    Coś czuję że, serwis zarzucą tym sprzętem. Ładnie to pudełko (tablet) wygląda, ale nie to złoto co się świeci.

Wysyłane z mojego PMP5080B za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez medi ; 04-12-13 o 20:16

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów