Strona 75 z 118 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 1172

Wątek: Kupno HTC ONE- Co, gdzie, jak, za ile?

Telefon
    LG G2 16 GB Stock
    Tablet
    Samsung Galaxy Note 8.0 3G(N5110)
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Dzięki bardzo. To kwestia koloru już mnie nie dotyczy . Za każdym razem, gdy mam w ręce black od kumpla po prostu boli mnie to jak widać na nim palce.
    Teraz ogólny wybór G2/One. Priorytetem jest wyświetlacz do internetu, jakość muzyki na słuchawkach. Fona będę kupował na 2 lata. W G2 kusi wydajność, tylko zastanawiam się czy to potrzebne skoro w gry prawie wcale nie gram. Czekałem na HTC M8, ale tu znowu nie podoba mi się to, że ma przyciski wyświetlane, no i druga kwestia czy dźwięk będzie zbliżony do One(na słuchawkach). Ogromny dylemat, zdecydować się nie umiem

Telefon
    Samsung Galaxy S plus
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Kierując się kategoriami takimi jak podajesz (muzyka), to wybrałbym One'a, chociaż do internetu większy wyświetlacz ma G2, przy podobnych rozmiarach (G2 niższy ale szerszy). Przyznam, że G2 jest ładny, wyświetlacz wykorzystany maksymalnie, ale jednak wykonanie to plastik. Jeżeli priorytet to net - wybierz G2 (Note, One Max), jeżeli chcesz mieć super wykonany gadżet z równie dużym ekranem to bierz HTC.
    Jeszcze jedno: jeżeli będziesz stosował jakieś etui ochronne (nie mam namyśli skórzanej wsuwki) na plecki to bierz LG.

M83
    M83 jest nieaktywny

Telefon
    HTC One
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Cerb Zobacz posta
    Ja mam czerwonego do którego przed zakupem nie bylem przekonany (czy nie za bardzo kobiecy) ale jak kupiłem to co dzień go oglądam i zwyczajnie się nim jaram (...)
    Też zdecydowałem się niedawno na czerwony, choć głównie ze względu na to, że jest nowszej produkcji a bałem się kupować srebrny na allegro z obawy przed kupnem któregoś z tą nieszczęsną 'fioletową/czerwoną poświatą' w aparacie . I muszę się zgodzić, że wygląda niesamowicie, na dodatek dobrze trafiłem na model na tyle nowy i na tyle stary, że posiada sprawny sensor przy czym ma jeszcze te mikrofony HDR od Nokii, z których w dalszej produkcji ze względu na roszczenia, musieli zrezygnować. Też nie zauważyłem żadnych defektów/niedoróbek w obudowie a o to jak przeglądam forum, też nie tak łatwo, więc też jakiś plus.
    Generalnie co do tematu: kupiłem na allegro od prywatnego sprzedawcy, telefon z Play, produkcja telefonu Shanghai wrzesień 2013 (S/N = SH396xxxxxx)
    Ostatnio edytowane przez M83 ; 18-02-14 o 15:44

Awatar Cerb

Telefon
    iPhone 5, HTC One Red
    ROM
    Stock 4.4.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Co do porównania z LG G2 to według ,mnie One zdecydowanie wygrywa. Przegrywa tylko wielkością wyświetlacza. Z LG G2 mam do czynienia na codzień bo ma go mój bardzo dobry kumpel, czasem nawet wymieniamy się telefonami. Sam kiedyś myślałem nad G2 ale dziś mając porównanie tych dwóch modeli zdecydowanie stawiam na One. Co mi się nie podoba w G2: ciemny wyświetlacz, ma niższa jasność niż One, ja z reguły mam w każdym sprzęcie jasność ustawiona na 40% a w G2 muszę dać około 60% żeby obraz był ok. Druga sprawa to skrzypienie tylnej klapki w G2, wystarczy przesunąć po niej palcem i już skrzypi. O dźwięku pisać nie muszę bo tutaj po dupie dostaje każdy sprzęt może wyłączając N7 2013 i iPad Air ale i tak maja gorszy dźwięk od One. Wielkość G2 a raczej szerokość, dla mnie nie do przyjęcia bo wole mniejsze telefony i optymalny byłby jakiś z ekranem 4.5 cała. HTC One tez mały nie jest ale przynajmniej węższy i lepiej mi się go trzyma. Nakładką systemowa w G2 jest może użyteczna ale wygląd jak Smsungowy TW n szczęście działa lepiej ale Sense 5.5 nie dorówna zarówno pod względem optymalizacji jak i wyglądu. Sense 5.5 to minimalizm w połączeniu ze świetnym designem, funkcji ma mniej niż TW i nakladka LG ale są one lepiej dopracowane. Nie zauważysz tu zbędnego przeładowania bajerami z których sie nie korzysta.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

5. Piwa M83 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    LG G2 16 GB Stock
    Tablet
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Widzieliście już HTC One 2014?
    Ja osobiście biorę One. Moim zdaniem nowy model jest brzydszy. 2 tylne kamerki mi aż tak nie przeszkadzają. Ale wyświetlane przyciski to porażka, przynajmniej w tym modelu. Przód telefonu stracił "urok osobisty".

Awatar delibear

Telefon
    HTC One X -> HTC One (M8)
    ROM
    ViperOne
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 2 7.0 / CM 11
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    181
    Piwa (Otrzymane)
    289

Domyślnie

Notatka od moderatora:
    delibear: Zanim zaczną się dyskusje przypominam, że wątek dotyczy OBECNEGO modelu HTC One

Telefon
    i9000
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Hi, powiedzcie mi, czy htc one w kolorze zlotym z orange sa wszystkie bez brandu i simlocka, czy bylo tak tylko w przypadku pierwszych modeli oferowanych przez operatora? Dzwonilem do orange, lecz nie ptrafili udzielic odpowiedzi na to pytanie.

Awatar miciugo

Telefon
    HTC One, HTC DHD, Omnia
    ROM
    ARHD 62.0, RCMix3D, Wall-Ev01
    Tablet
    SGT 3 7"(SM-T211), SGT 3 8"(SM-T311)
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    128
    Piwa (Otrzymane)
    168

Domyślnie

Kolego a do ciebie dalej nie dociera, że ZŁOTY nie ma brandu i simlocka (bo jest ZŁOTY)?

Telefon
    i9000
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez miciugo Zobacz posta
    Kolego a do ciebie dalej nie dociera, że ZŁOTY nie ma brandu i simlocka (bo jest ZŁOTY)?
    Mocno zachecam bys ruszyl glowa i porownal date pojawiania sie obu wpisow, zanim zaczniesz mnie, nieudolnie krytykowac..."kolego".

Telefon
    LG G2 16 GB Stock
    Tablet
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Powiedzcie mi.. Jaka cena za HO Blue jest od prywatnej osoby.? Widzę ogłoszenia 1500-1700. Nie chce trafić repliki :/. Jest opcja, że wezmę z Playa za 1269 w abonamencie 50 zł. Tylko czy to opłacalne, no i kwestia egzemplarza, czy nie będzie wadliwy. No i jak to jest u operatora przy zamówieniu przez internet? Mam możliwość odstąpienia na niezgodność z umową? (W razie gdybym trafił wadliwy egzemplarz).
    Ostatnio edytowane przez delibear ; 05-03-14 o 22:59

Uprawnienia umieszczania postów