Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Aplikacje startowe - jak i gdzie wlaczyc/wylaczyc

Telefon
    Samsung Galaxy S4 9505 white
    Tablet
    CTAB 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Aplikacje startowe - jak i gdzie wlaczyc/wylaczyc

Witam,

czy jest gdzies opcja gdzie mozna wlaczyc/wylaczyc aplikacje, ktore odpalaja sie na starcie systemu?

P.S Czy to normalne, ze telefon trzyma mi okolo 16 godzin, przy kilku rozmowach, smsach czasem internecie, gdy mam wylaczone wifi/gps/geesty oczu, jasnosc na ponizej 50 %? Jak zaczalem dzisiaj korzystac z youtube to przy naladowaniu 22 % po 7 minutach mialem juz 19% czy cos jest nie tak z moja bateria?

pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez robert_android ; 27-07-13 o 20:47

Awatar WKD622

Telefon
    Xperia™ Z1
    ROM
    Stock 4.4.2 l Root
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    414
    Piwa (Otrzymane)
    840

Domyślnie

Jak edytować tytuł temat: Edytuj post -> zaawansowana edycja
    Proponowany poprawny tytuł tematu: Czy można włączyć/wyłączyć aplikacje odpalające się na starcie systemu?
    Moderator na urlopie

Awatar jarmk

Telefon
    I9505 Galaxy S4
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    31

Domyślnie

Wyłącz sobie trochę aplikacji tych których nie używasz w "menadżerze aplikacji", ja mam wyłączone 24 sztuki...
    Nie wiem jaki masz soft, ale trochę krótko trzyma Ci ta bateria... mi po ostatniej aktualizacji, tej z przed 3 dni trzyma trochę lepiej, wychodzi z jakieś półtora doby... dużo rozmawiam, zaglądam kilka razy dziennie do internetu, w gry nie gram..

Telefon
    Tablet
    CTAB 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jarmk Zobacz posta
    Wyłącz sobie trochę aplikacji tych których nie używasz w "menadżerze aplikacji", ja mam wyłączone 24 sztuki...
    Nie wiem jaki masz soft, ale trochę krótko trzyma Ci ta bateria... mi po ostatniej aktualizacji, tej z przed 3 dni trzyma trochę lepiej, wychodzi z jakieś półtora doby... dużo rozmawiam, zaglądam kilka razy dziennie do internetu, w gry nie gram..
    No właśnie zawsze ręcznie wyłączam, a czasami jak wylacze to i tak np wlacza sie po jakims czasie jakis program "Watch on". Nie mozna jakos ustawic zeby te aplikacje standardowo sie nie wlaczaly?

Co do bateri no tak teraz jak wylaczylem wiekszosc funkcji gestow i wlaczylem tryb oszzxcedzania bateri, to teraz mam okolo 25 % i chodzi juz 20 h 25 minut. W sumie nie wiem co daje ten tryb oszczedzania energi. Przez ten czas troche podzwonilem pochodzilem po necie ~1h...

Awatar jarmk

Telefon
    I9505 Galaxy S4
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    31

Domyślnie

Bo jak coś wyłączysz, a potem klikniesz ikonę wyłączonej aplikacji, to ona się włącza automatycznie lub wyskakuje Ci komunikat, że jest wyłączona i pyta czy chcesz włączyć...

A tryb oszczędzania..? Masz tam do wyboru trzy opcje: oszczędzanie procesora, ekranu i wyłącza wibracje..

Telefon
    Tablet
    CTAB 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Bo jak coś wyłączysz, a potem klikniesz ikonę wyłączonej aplikacji, to ona się włącza automatycznie lub wyskakuje Ci komunikat, że jest wyłączona i pyta czy chcesz włączyć...

A tryb oszczędzania..? Masz tam do wyboru trzy opcje: oszczędzanie procesora, ekranu i wyłącza wibracje..
    zastanawia mnie co myslisz o wydajnosci mojej bateri? Tak sie zastanawiam, czy wylaczenie dzwiekow klikniec telefonu oszczedzilo by duzo energi? Zastanawiam sie zeby caly czas miec wlaczone tryb oszczedzania wogole. Nie wiem po prosrtu czy takie zuzycie to norma.

P.S Po wylaczeniu aplikacji nie wlaczalem jej. Np watch on sie czesto sam wlacza, natomiast jak chcialem to odinstalowac to nie ma opcji tylko Odinstaluj aktualizacje lub wroc do barycznej wersji to samo z Music

Awatar jarmk

Telefon
    I9505 Galaxy S4
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    31

Domyślnie

Ja tam zawsze wyłączam dźwięki kliknięć i wibracje.. może za wiele to nie pomoże dla baterii, ale tak jak dla mnie jest denerwujące...
    Nie mam włączonego trybu oszczędzania.

Telefon
    Tablet
    CTAB 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja tam zawsze wyłączam dźwięki kliknięć i wibracje.. może za wiele to nie pomoże dla baterii, ale tak jak dla mnie jest denerwujące...
    Nie mam włączonego trybu oszczędzania.
    Kurcze nie wiem po prostu czy powinienem zareklamowac baterie hmm a moze to jednak normalne.

Awatar jarmk

Telefon
    I9505 Galaxy S4
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    31

Domyślnie

Raczej normalne... najwięcej ciągnie baterię internet, nawigacja, widgety na ekranie, różne synchronizacje... musisz poustawiać sobie wszystko... internet włączaj wtedy, gdy potrzebujesz... wyłącz też te bajery z których nie korzystasz....
    Dodatkowo tak jak pisałem wcześniej w "menadżerze aplikacji" zatrzymaj/wyłącz te aplikacje z których nie korzystasz - ja wyłączyłem 24 aplikacje.
    A tak w ogóle jaki masz soft, ten nowy z przed kilku dni...?... bo ten bardzo poprawił trzymanie baterii.

Telefon
    Tablet
    CTAB 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Raczej normalne... najwięcej ciągnie baterię internet, nawigacja, widgety na ekranie, różne synchronizacje... musisz poustawiać sobie wszystko... internet włączaj wtedy, gdy potrzebujesz... wyłącz też te bajery z których nie korzystasz....
    Dodatkowo tak jak pisałem wcześniej w "menadżerze aplikacji" zatrzymaj/wyłącz te aplikacje z których nie korzystasz - ja wyłączyłem 24 aplikacje.
    A tak w ogóle jaki masz soft, ten nowy z przed kilku dni...?... bo ten bardzo poprawił trzymanie baterii.
    Mam system Android 4.2.2, czy o to ci chodzi?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów