Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 167

Wątek: Xperia z vs xperia z1, zmieniać czy nie

Telefon
    S X Z
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    108

Domyślnie

Z tym lepszym wykonaniem to bym nie przesadzał - spokojnie można postawić znak równości. Tak jak i ekran. Bateria za to - szacun.

Telefon
    Sony Xperia Z
    Tablet
    Modecom
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Według mnie dodanie kawałka aluminium, wydłużenie pracy telefonu o dwie-trzy godziny i dodanie kilku mega pixeli do aparatu to detale a nie postęp technologiczny...
    Ale każdy ma własne zdanie i czy warto zmieniać czy nie, sam podejmie decyzję...
    Ostatnio edytowane przez Raciborski ; 03-10-13 o 17:28 Powód: Regulamin pkt. 4.6 Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości...

Telefon
    Sony Xperia Z1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

A wg mnie nie zamienil bym w zyciu z powrotem mojej z1 na inny tel. Uzywam jej kilka dni i jestem mega zadowolony. Ekran zauwazalnie lepszy niz w Z, procesor duzo wydajniejszy, aparat bez porownania po aktualizacji robi jeszcze lepsze zdjecia (chyba ze mam omamy ale wydaje mi sie ze poprawili jakosc). Mocniejsza bateria. Z nagrzewaniem sie tel tez nie ma wiekszego problemu. Postep w stosunku do zki jest widoczny.
    Ostatnio edytowane przez user69 ; 02-10-13 o 15:23

Telefon
    Z1
    ROM
    stockowy aktualizowany =p
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Yazz Zobacz posta
    Według mnie dodanie kawałka aluminium, wydłużenie pracy telefonu o dwie-trzy godziny i dodanie kilku mega pixeli do aparatu to detale a nie postęp technologiczny...
    Ale każdy ma własne zdanie i czy warto zmieniać czy nie, sam podejmie decyzję...
    snapdragon 800 a 600 (to juz nazywa sie postep technologiczny...) co w detalach i grzaniu sie telefonu jest bardzo widoczne , bateria w zetce trzymala 1,5 do 2 dni tu trzyma 3 dni spokojnie, wiec tez to nie jest "pare godzin" , ip58 a nie ip57 , otwarte zlacze jack do tego paskudnego zlacza co masz w zetce to tez odczuwalny postep (nie wszystkie sluchawki idealnie wchodzily)
    O wygladzie nie pisze bo to i tak kwestia gustu

Telefon
    Sony Xperia T i Sony Xperia Z
    ROM
    eXistenZ v4.3.5 Ultra
    Tablet
    Google Nexus 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    22

Domyślnie

wojt twoje wywody o lepszości Z1 ciągle mnie rozsmieszają .

Telefon
    Z1
    ROM
    stockowy aktualizowany =p
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

tylko ja nie robie wywodow tylko stwierdzam fakty
    Postęp technologiczny wiąże się z angażowaniem w procesie produkcji nowych zasobów (snapdragon 800 a nie 600)- czyli z nowymi inwestycjami, które umożliwiają zwiększenie wydajności pracy (grafika bateria itd). nie znacie slow ktore piszecie to sie nie dziwcie ze ktos was poprawi ale chyba jestes na etapie poznawania nowych slow ktorych nie rozumiesz jeszcze nie kaze Ci czytac moich postow, a ja stwierdzam fakt ze jest postep . powiedz mi co Twoj ostatni post dodaje do tematu i niech moderator powie mi co on daje? ale tez widze Quchy ze nie umiesz czytac tematow ze zrozumieniem wiec radze do szkoly pochodzic i tam sie zapytac co to jest "czytanie tekstu ze zrozumieniem "
    Nie chcesz kupowac telefonu to nie kupuj ale jak nie rozumiesz co to jest postep to juz nie jest moja wina
    Z tego co pamiętam nie wiesz nawet ze masz gumowane boki telefonow i moderator dal Ci tez upomnienie ze komus mowisz o kpinach i nasmiewasz sie z innych.
    ja smieje sie z twoich wywodow ze jestes alfa i omega po ogladnieciu telefonu w sony i ogladnieciu paru filmow na yt ty podajesz takie slowa ja moge Ci znalezc testy np aparatu nokia-lumia-1020-vs-sony-xperia-z1-ktory-smartfon-robi-lepsze-zdjecia czy testy z pocket now gdzie tez dobrze o nim mowia , nie robie tego tylko pisze swoje stwierdzenia , nie masz telefonu nie odzywaj sie poprostu

Jeszcze powiedz ze w lg g2 i note 3 nie ma postepu technologicznego , albo ps3 niczym sie nie rozni od ps4 i xbox one'a..

Dla Ciebie posteptechnologiczny oznacza albo gietkie ekrany oledowe albo uzywanie smartphonea myslami obiwan.png

masz z testow angielskich wypowiedzi " At this year’s IFA, in Berlin, the Japanese company unveiled the Xperia Z1, the natural evolution to the Xperia Z from CES. It is improved in many categories over its predecessor, bringing improved IP-ratings, better specs, a larger camera, and, to sum it up, basically a better everything"

"We definitely recommend the Sony Xperia Z1. It is a very powerful device, and, Sony’s best phone yet. Needless to say the Z1 is part of the elite group of top Android phones, alongside the Samsung Galaxy S 4, Note 3, HTC One, LG G2, and the others. It is, however, the only phone among the top ones to have IP ratings which allow submersion under 1.5 meters of freshwater, while also being dust resistant at the same time.

Build quality is exceptional, waterproofing and dust resistance are welcome additions for those looking for such features, and the overall feeling you get while you hold or use the device is that you’re operating a premium product.

The weakest point is the camera, in our opinion, and we hope Sony can improve it in the future. The display is much improved over previous Sony models and offers good results when viewed straight-on. However, the viewing angles are still not good, side-visibility is poor, and colors wash out.Overall, we enjoyed our time with the Xperia Z1. It is a very good effort from Sony and proves that the company is serious about its smartphones. With every new model, Sony is raising the bar, and, we hope that the next Xperia flagship review will no longer talk about a “better” screen and camera, but the best out there, at that moment"

bateria 3000 a 2300 - postep

Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974 2200 MHz a Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 1500MHz poczytaj w googlu o samych procesorach... też chyba postep..

IP 58 a ip 57 i znowu postep .. nie wiesz o co chodzi to sobie wygoogluj

i ostatni edit .. pewnie nie masz dziecka bo sam nim jestes ..
    Ide z dzieckiem na basen , pstrykne mu pod woda fotke
    Zrob mi zdjęcie przy zanurzeniu zetka bez zadnego etuii czy samowyzwalacza .. smierdzi tez postepem technologicznym
    Ostatnio edytowane przez wojt ; 03-10-13 o 21:02

Telefon
    Xperia Z1,Nexus4, Motka RAZR, SGN 1, Iphone 4S
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    56

Domyślnie

Wojt@ dobry choć przydługi tekst i jednak nie na temat. Xperia Z1 jest oczywiście w stosunku do Xperii Z telefonem lepszym w wielu aspektach, czyli, żeby użyć twojego sformułowania, postępowym, lecz temat dotyczy tego, czy warto zmienić zetkę na honami? Moim zdaniem po rozważeniu za i przeciw - nie warto, gdyż ten postęp jest zbyt mały. Takie jest moje zdanie.

tapnięte z zetki

8. Piwa wojt postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    ROM
    eXistenZ v4.3.5 Ultra
    Tablet
    Google Nexus 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    22

Domyślnie

@wojt łap to:
    4f4a2a95fadfaa3dac2886cf2b50c389,62,37.jpg
    Na razie to ty mnie obrażasz i siejesz zamęt w temacie tymi swoimi wywodami i dowartościowywaniem się. Raczej ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdyż nikt tu nie próbuje udowadniać, że Z jest lepsza od Z1 tylko, że wymiana na ten drugi model jest bez sensu. Różnice są tak niewielkie, że jest to po prostu nie opłacalne a tego własnie dotyczy ten temat bystrzaku (tj. czy opłaca się wymieniać Z na Z1). Jeżeli masz zamiar podniecać się swoim nowym zakupem to stwórz własny temat lub wyjdź na ulice i pokazuj każdemu jaki to ty masz fajny telefonik .
    Co do twoich postępów technologicznych, ekran to rzeczywisty postęp, po prostu zatrzęsienie rynku! To samo dotyczy się również designu i grubości ramek. Same bebechy na pewno będą lepsze niż w Z, tylko co mi po twoim snapdragonie 800 skoro Zetka działa równie szybko i płynnie a różnice pomiędzy tymi jednostkami są widoczne dopiero w grach i benchmarkach (no chyba, że cyferki to twój fetysz, nie wiem nie wnikam). Co do aparatu, jeżeli umiesz angielski do w podesłanej przez siebie recenzji znajdziesz takie zdanie, gdzie mówią, że jest on najsłabszym punktem telefonu. Btw, mnie stać na dobry aparat, więc tego w telefonie używam tylko okazjonalnie . Otwarty mini jack to rzeczywiście jakiś tam postęp, tyle że ja na co dzień używam zestawu bluetooth, który daje mi o wiele większą wygodę i możliwości manewru niż podpięty do telefonu kabel.
    Wydawało mi się, że Pani Marta (SonyMobile) wystarczająco wyperswadowała wszystkim, że zamiana Z na Z1 jest bez sensu, ale jak widać zawsze się znajdzie ten mądrzejszy.
    LG G2 i Note3 to rzeczywisty postęp, na pewno większy niż Z1, ale nigdy nie kupiłbym plastikowych zabawek za 3 tysiące .
    I te twoje zdjęcia pod wodą... zostawię to bez komentarza.

Telefon
    S X Z
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    108

Domyślnie

@quchy - nie unoś się - co Cię boli że ktoś zachwala Z1? Ma prawo - tak działa forum. A Pani Marta nic nikomu nie perswadowała, wyraziła swoje zdanie/poradziła żeby się wstrzymać z wymianą.

Ciekawe czy jest już sposób na sprawdzenie producenta ekranu w Z1? Może sposób z Z zadziała?

Telefon
    ROM
    eXistenZ v4.3.5 Ultra
    Tablet
    Google Nexus 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    22

Domyślnie

Ja się nie unoszę, po prostu skoro koleś na mnie wjeżdża to odpowiem mu tym samym. Zachwalać niech sobie zachwala, ale w innym temacie. Tutaj mamy stwierdzić, czy wymiana Z na Z1 jest opłacalna a nie robić wywody jaki to Z1 ma mega super procesor - bo tak mówią w recenzji .

Trzeba śledzić XDA, bo z Z1 jest na pewno ta sama sytuacja co z Zetką. Jedne recenzje mówią o bardzo dobrym ekranie a inne o bardzo słabym. Zdjęcia pokazują to samo.

Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów