Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Galaxy Tab 2 jako telefon [OPINIE]

Telefon
    W760
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Galaxy Tab 2 jako telefon [OPINIE]

Witam,
    czy któryś z forumowiczów korzysta z GT2 jako telefon? Pomyślałem że to ciekawa opcja, jednak boję się troszkę o to że bateria może mi za długo nie wytrzymywać. Ogólnie teraz korzystam z Xperii U od roku, jednak wizja Tablet 7.0" + zestaw słuchawkowy Bluetooth naprawdę zaczyna do mnie przemawiać.

Prosiłbym o wypowiadanie się osób, które korzystają z GT2 jako telefon lub znają kogoś kto tak korzysta. Ciekawi mnie bardzo czas działania na baterii w takiej konfiguracji. Najbardziej interesuje mnie czas działania ekranu . Chcę z niego korzystać jako urządzenie to tworzenia notatek na wykładach, więc przydałoby się żeby wytrzymywał więcej niż zwykły telefon (Xperia U - 10h przy 2/3h na włączonym ekranie).

Dziękuję za informacje i przepraszam jeżeli taki temat już był (w temacie o baterii nikt nie pisał że użytkuje GT2 jako telefon).

Telefon
    dobry
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    19
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

ja korzystam z tabletu jako telefon i powiem Ci tak Nie używam go z zestawem słuchawkowym bo jest to dla mnie bardziej uciążliwe a więc przykładam normalnie do ucha i gadam. co do wytrzymałości baterii wytrzymuje do dwóch dni.
    :)

3. Piwa ShadowUS postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    W760
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Hmmmm... A jak jest ogólnie z szybkością działania tabletu? Chodzi mi np. przy przeglądaniu stron.
    Mam dość 512MB ramu co daje po prostu okropne wyniki jeżeli chodzi o wydajność Xperii U hehe .

Telefon
    Samsung Galaxy S
    ROM
    CyanogenMod 11
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    191
    Piwa (Otrzymane)
    804

Domyślnie

Też czasem dzwonie z tableta, nie non stop ale ogólnie myślę że jak dobrze zoptymalizujesz tablet, to jeden dzień wytrzyma (12h). Co do przeglądania neta, to tu wiadomo, tablet mój ma wgrany cm10.2 i jest 814 Ramu dostępne i naprawdę wszystko płynnie i szybko chodzi.

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Wytrzyma 12h rozmowy non stop, czy 12h czuwania ze zgaszonym ekranem? Jeśli chodzi o to drugie, to raczej tydzień albo dłużej, a nie 12h.

Awatar basia86222

Telefon
    Żółta Nokia Lumia 920:)
    ROM
    Pac Man 4.2.2, Lumia Amber-Gdr3 Preview
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Jeśli chodzi o rozmowy poprzez tablet, to "cud, miód, malina...", nie potrzeba zestawu sluchawkowego, wystarczy nawet włączyć zestaw głośno mówiący i możesz stać obok tabletu i normalnie rozmawiać

Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Galaxu Note II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Witam. Podepnę się. Chciałbym mieć dużego i wydajnego smartphona ale takie kosztują 2 tys zł. Za to fajne są tablety 7". Tylko prosiłbym o listę które bez problemu mozna używać jako telefon? Czyli że wsadzę tam moją karte sim ORANGE (lub pójdę ją wymienic na microSIM jeżeli będzie potrzeba ) i mogę wybrac nr z listy i zadzownić lub odebrać sms'a. Jeżeli chodzi o parametry to super są NEXUSY 7 3g bo sa duzo bardziej wydajne od galaxy tabów 2 lub asus fonepad'a. ALe niewiem czy nexusa 7 mozna użyc jako telefonu?? Prosze o pomoc

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Omawiany tu tablet bardzo dobrze działa jako telefon (o ile komuś nie przeszkadzają wymiary), jakość dźwięku jest znakomita, w przeciwieństwie do większości "prawdziwych" telefonów, które często mają taką jakość dźwięku, że nie rozumiem co ktoś po drugiej stronie mówi.

Nexus 7 nie ma funkcji telefonu.

Dodam jeszcze, że spokojnie można się obyć bez zestawu słuchawkowego, normalnie przykładasz tablet do ucha jak telefon i rozmawiasz.

Telefon
    Galaxu Note II
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

To super
    1: Czy dzwonienie odbywa się normalnie jak np w SGS2? Mam kartę orange i normalnie listę kontaktów wybieram numer i łączy? bez problemu odbiera się połączenia?
    2: Jeszcze tylko pytanie co do wydajności. Nie chodzi mi o gry ale otwieranie apliakcji, przeglądanie stron WWW. Czy nie ma żadnych za wiech, spowolnień?

Sory za tyle pytań ale w recenzjach mało o tym piszą a jak już w jednej napisali to skupili się na tym że nie poręcznie trzyma się urządzenie przy uchu a nie wspomnieli o jakości rozmów, zasięgu itp

P.s. wycztałem że niektórzy się pomylili i kupili galaxy tab 2 p3110 który nie ma funkcji telefonu a ten p3100 ma Więc uważajcie

Telefon
    S4, S3, IP5, IP5S
    Tablet
    P3100
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Funkcja telefonu działa tak samo jak w s2 tak samo moża do ciebie zadzwonić itp.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów