Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 217

Wątek: LG E975 potłuczony wyświetlacz/dotyk - gdzie dostanę nowy

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    13

Domyślnie

ok mam jeszcze takie pytanie: czy gdy wyślę telefon do serwisu LG oczywiście wymiana za opłatą, będą jakieś konsekwencje tego że mam CM 11 wgranego (po formacie straciłem backup oryginalnego romu) ?

Awatar danielbudyn

Telefon
    LG Swift G
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Virgin Mobile
    Piwa (Postawione)
    87
    Piwa (Otrzymane)
    234

Domyślnie

Jesli masz gwarancje i panowie wymienia ci to odplatnie abys gwarancje zachowal to nie ma opcji abys mial nieautoryzowane oprogramowanie. Poradnik w moim podpisie - masz tam link do instrukcji awaryjnego przywracania systemu - jest tez podklejony w dziale R&M

Poleciało z mojego LG Optimus G
    ZTE Blade(RBM) -> Samsung Galaxy S2 -> ZTE Blade 3 -> LG Optimus G + Nexus 7 + z powrotem ZTE Blade(RBM) + Inne badziewia x)
    https://db.tt/nHOy8SJy - Rejestracja z tego linku daje mi oraz tobie +500mb dodatkowego miejsca w DropBox !!! Aby bonus się naliczył trzeba zainstalować aplikacje dla windowsa i się w niej zalogować

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie LG Swift G Ekrany dotykowy

Witam... Mam niestety takiego pecha gdyż telefon upadł mi dosłownie z 15 cm - 20 cm maksymalnie na płytki kantem. Doprowadziło to do pękniecie wzdluż telefonu. Podzieliło to telefon na cześć w ktorym dotyk działa i na cześć w ktorym dotyk nie działa. Chciałbym zaznaczyć ze telefon mialem dzień . Tak żeby bylo smieszniej ^^. Chce się dowiedzieć czy jest mozliwa wymiana (i jaka jest tego cena) samego ekranu dotykowego tzw digitizera... Gdyż cały wyswietlacz to za droga inwestycja jak dla mnie ( ok 500 zł).

Awatar danielbudyn

Telefon
    LG Swift G
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Virgin Mobile
    Piwa (Postawione)
    87
    Piwa (Otrzymane)
    234

Domyślnie

Z tego co wiem nie da rady tego zrobic. Na aukcjach widzialem tylko cale modoly.
    Tzn da sie zrobic ale jest to moim zdaniem piekielnie trudne, trzeba miec cierpliwosc i jakies narzedzia(w domowych warunkach raczej nie zrobi, nie wiem jak LG ale samsung uzywal kleju LOCA utwardzanym ultrafioletem)
    Za 300zl chyba mozna wylapac ekran+dotyk na ebayu czy gdzies

Poleciało z mojego LG Optimus G
    ZTE Blade(RBM) -> Samsung Galaxy S2 -> ZTE Blade 3 -> LG Optimus G + Nexus 7 + z powrotem ZTE Blade(RBM) + Inne badziewia x)
    https://db.tt/nHOy8SJy - Rejestracja z tego linku daje mi oraz tobie +500mb dodatkowego miejsca w DropBox !!! Aby bonus się naliczył trzeba zainstalować aplikacje dla windowsa i się w niej zalogować

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

No to czuje ze bedzie nie przyjemnie... Znaczy szukałem sam po różnych sklepach i niby znalazłem Panel dotykowy do LG Optimus G E973 biały. Oczywiście nie jest dostępny tylko w dostawie ale czy od optimusa G E973 będzie działał do wersji E975? I jaka jest rożnica między białym a czarnym przecież to tylko ekran dotykowy...

Telefon
    LG Optimus/Swift G
    Tablet
    Vido N70S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie Który wyświetlacz z aliexpress wybrać?

Witam. Mojemu szwagrowi w G pękł wyświetlacz i razem zdecydowaliśmy, że możemy sporo zaoszczędzić zamawiając z aliexpress, jednak wiele aukcji to są po 50 dolców więc bardzo wątpliwe żeby było to oryginalne. Mógłby ktoś kto ma jakieś z tym doświadczenie wybrać oryginalny wyświetlacz? Shop e975 digitizer online - Buy e975 digitizer for unbeatable low prices on AliExpress.com

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

a ja zaryzykowalem i kupilem taki za 49.99 dolcow na ali (dokladnie to na tej aukcji: Free shipping Optimus G E975 touch digitizer and LCD for LG the best 100%Original on Aliexpress.com - aczkolwiek widze ze cena poszlo juz troszke w gore). Dzisiaj go zamontowalem i wszystko jest OK, nie widze zadnej roznicy w dzialaniu/jakosci w porownaniu do originalu - sprzedawca twierdzi ze jest originalny, nie jestem ekspertem ale na moje oka niczym sie nie rozni od tego ktory byl wczesniej wiec chyba faktycznie mowi prawde. Przesylka z HongKongu szla 8 dni (free shipping, zadny tam DHL czy EMS) .
    Ostatnio edytowane przez borat_G ; 02-03-14 o 22:48

Telefon
    LG E 975
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Kolego Borat_G odezwij sie do mnie , bo mam pare pytań do ciebie ,zwiozanych z tym wyświetlaczem LG E 975 z góry dziękuje bardzo

Telefon
    LG E 975
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Borat_G kiedy bedziesz ,bo muszę z toba porozmawiać ,dzieki za informacje ,napisałem ci wiadomość przeczytaj sobie

Telefon
    LG Optimus G
    ROM
    NEU/EUROPE OPEN 10G
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Ehh... i mnie dopadł pech ekran poszedł w mak... W związku z tym, że podczas próby oderwania digitizera od ekranu, warstwa polaryzacyjna niestety też się odkleiła, mam pytanie... Czy digitizery są połączone z polaryzatorem i mogę śmiało kupić taki za ok 150zł, czy jednak muszę kupić cały zestaw razem z lcd?

Strona 4 z 22 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów