Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 156

Wątek: Alcatel OneTouchIdol-6030D dual sim.Dyskusja ogólna

Telefon
    Alcatel one touch idol 6030d
    Sieć
    Orange, Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie wbitka na pocztę

Co do pracy Dual SIM to zauważyłem że jak rozmawiam z 1 sima i ktoś dzwoni w tym czasie na 2 sima to włącza mu się poczta ale jak się nie nagra to na mój telefon nie przyjdzie powiadomienie że ktoś dzwonił na 2 sima. Dopiero po nagraniu się na pocztę przyjdzie wiadomość że mam nagranie na poczcie. A może miał ktoś inne doświadczenia?
    Mam ten sam problem - i szczerze nie wiem jak to rozwiązać. Na kartę w orange , przychodzą smsy ze ktoś się dobijał, na plusa nie. Mam jeszcze nadzieję że to kwestia ustawień karty służbowej i uda mi się to zmienić u administratora po powrocie do pracy.
    Ostatnio edytowane przez piotrlis98 ; 15-04-13 o 15:22 Powód: dodany znacznik quote

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam posiadaczy Alcatel OT-6030D Idol. Zauwazyłem ze nie da sie ustawic dzwonka narastającego dla rozmów przychodących. Wie ktoś moze jak go zrootowac?

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

z minusów
    - jeden dzwonek do dwóch kart
    - nie czytelne oznaczenie podczas połączenia na którą kartę ktoś dzwoni

Jeśli ktoś długo używał duala np Samsunga nie będzie zachwycony , android w zasadzie nie ma żadnych ułatwień dla użytkowników dwóch kart.

Telefon
    Alcatel 6030D
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tom Asz Zobacz posta
    Mam ten sam problem - i szczerze nie wiem jak to rozwiązać. Na kartę w orange , przychodzą smsy ze ktoś się dobijał, na plusa nie. Mam jeszcze nadzieję że to kwestia ustawień karty służbowej i uda mi się to zmienić u administratora po powrocie do pracy.
    Grzebałem w ustawieniach poczty głosowej 2 karty sim włączałem i wyłączałem powiadomienia później włączyłem je i wyłączyłem w Alcatelu w ustawieniach sieci komórkowych tryb priorytetu danych. Coś to dało ale nie wiem które z tych ustawień. Teraz mi przychodzi że się ktoś się próbował dodzwonić ciekawe na jak długo

---------- Post dołączono o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

A i jeszcze jedno też nie wiem czy to pomogło ale ustawiłem na 2 simie ręcznie sieć komórkową a nie automatycznie Mam nadzieję że komuś się przyda.

Telefon
    Alcatel 6030D
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam, mam problem z wysyłaniem i odbieraniem mms przy jednoczesnym korzystaniu z neta w orange w 1 simie ale też nie mogęz 2 sima w tmobile też nie wysyła. Może ktoś ma gotowe ustawienia do jednoczesnego korzystania n neta i mms w OT 6030D?

Telefon
    alcatel idol 6030D
    Tablet
    Asus Transformer Prime
    Sieć
    aero2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

witam.
    mam już ten smartfon w domu ale mam problem z zalogowaniem sie na karcie Aero2.
    czy ktoś z Was już to robił i mógłby opisać jak i co trzeba zmienić?
    ostatnio miałem Pentagram Monster i po zmianie nazwy na Aero2 darmowy było ok,a tu jest coś nie tak.
    Wyczytałem ze wystarczy zmienić APN na "darmowy" i zezwolić na roaming ale niestety u mnie nadal nie działa.
    ktoś jest w stanie pomóc?
    pozdrawiam.

sorki za spam,już po problemie.
    faktycznie wystarczyło ustawić APN na "darmowy" oraz dodać zezwolenie na roaming i Aero hula aż miło.
    Ostatnio edytowane przez bobek1977 ; 21-04-13 o 07:43 Powód: usunięcie problemu samodzielne.

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam idola 6030D i wystepuje u mnie pewien proble,mianowicie w widzetach mam kontakty które najczesciej mi sa potrzebne, po dodaniu ich nie działa "zielona" słuchawka aby wykonac połączenie do nich.

Telefon
    Alcatel 6030D
    ROM
    4.1
    Tablet
    PlayBook
    Sieć
    T-Mobile + Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja używam już od miesiąca. Technicznie telefon jest wyśmienity. Jeśli chodzi o hardware to nic mu nie mogę zarzucić.
    Problemem jest dla mnie android który na tym modelu jest słabo konfigurowalny. Jeśli chodzi o opcje dzwonków to zupełna porażka. Znajomy ma SGS2 i mam wrażenie że są na nim dużo lepsze sposoby konfiguracji. Do przeglądania netu jest ok. Zasięg i jakość rozmów wyśmienita. Działanie na 2 kartach SIM to w moim przypadku około 9 godzin. Jedna karta SIM (bez transmisji danych) 2 dni spokojnie. Z rozszyfrowaniem, na jaką kartę jest połączenie przychodzące nie mam problemu, wyraźnie pisze na ekranie na jaką sieć przychodzi połączenie. Generalnie system Android to dla mnie porażka. Używam dlatego że potrzebuję kilka aplikacji. Generalnie korzystam z telefonów Blackberry, są nieporównywalnie lepsze dla moich celów.

Telefon
    HTC Desire Z
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ad. astelix
    Witam, a jak to jest z aplikacją do nawigacji oraz obsługą flashplayera w przeglądarce internetowej? gdzieś w porównaniach czytałem że jednego i drugiego brak w tym telefonie co przynajmniej odnośnie przeglądarki i flashplayera wydaje się niemożliwe...?

P0zdrawiam

Telefon
    LG P970 WHITE
    Tablet
    Lanovo A2109
    Sieć
    REDBULL MOBILE
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

nawigacja działa ta od google i ja mam automapę, flesh nie działa od androida 4.0
    [Sygnatura niezgodna z regulaminem usunięta przez administratora]

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów