Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Alcatel one touch idol chyba padł

Telefon
    alcatel one touch idol
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Alcatel one touch idol chyba padł

witam
    od kilku dni zauważyłem ze coś się działo z moi idolem sam się restartował kilka razy potem się włączył wszystko chodziło normalnie. wczoraj się wyłączył i nie chciał się włączyć 30 min. Po tym czasie sam się włączył i znów chodził a dziś się uruchomił ponownie i staną na logu Orange i nic więcej się nie dzieje. Próbowałem w recovery "wipe cache" a potem rebot ale nic nie nie dzieje można go włączać i wyłączać a on dalej stoi na logo Orange.Pomóżcie co mogło się stać ?????

Awatar Sphinxxx

Telefon
    HTC One X
    ROM
    ViperX 4.1.1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    77
    Piwa (Otrzymane)
    247

Domyślnie

Co w nim kombinowałeś?

Telefon
    alcatel one touch idol
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

sciagnołem program LCD Density Modder i nic w nim nie kombinowalęm tylko nacislem w nim reboot i po tym sie zaczeły takie rzeczy dziac

Telefon
    Xperia Arc
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Przecież w opisie aplikacji autor podaje:

Warning! Changing DPI values may cause some apps to crash or display incorrectly. Also, if you set a dpi that is incompatible with the device or OS, then it may fail to boot, and you will have to restore your OS and or build.prop file. I recommend doing a full backup of your system before using this program if you are new to changing your dpi. If your phone fails to boot, you can restore the build.prop file using adb from recovery mode. I am not responsible for any damage done to your device. Use at your own risk!

Czyli, sam fakt, że da się ustawić żądaną wartość DPI, NIE OZNACZA, że system ją zaakceptuje!!!

Przed każda zmianą w build.prop (ręczną czy jakimś programem) trzeba OBOWIĄZKOWO zrobić kopię systemu, bo inaczej qpa ...

Obecnie to chyba tylko instalacja całego systemu Ci pozostaje (chyba, że ktoś Ci udostępni backup systemu do wgrania przez recovery). Kasowanie cache systemowego nic w temacie nie zmieni.

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Tu masz link do softu orange. Mnie ten backup postawil telegon po formacie partycji system. Jest sprawdzony. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

@celluar w imieniu załogi forum android.com.pl dziękuję za rozwój forum .Twój link z backup orange został dodany do poradnika Root oraz custom recovery dla 6030x post 3

Wysłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Uprawnienia umieszczania postów