Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wadliwe wyjście słuchawek. Potrzebna pomoc.

Telefon
    Galaxy S3 Mini
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Exclamation Wadliwe wyjście słuchawek. Potrzebna pomoc.

Witam. Jestem nowy i chyba nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, więc dojdę do sedna.
    Używałem tel normlanie bez romów wsio seria (jestem w tym ciemny) i problem tkwi w tym że niedawno jeszcze słuchawki (każde które podłaczyłem) grały a od wczoraj coś padło. Na seryjnych to samo. Problem jest taki że lewa słuchawka gra ok ale prawa bardzo ale to bardzo cicho. Testowałem na 4 różnych kompletach firmowych słuchawek i nic. Pod pc lapkiem wszystko ok. Tak jak wspominam Telefon Samsung s3 mini. Czy przyjęliby mi to na gwarancje? I oczywiście nie chciałbym płacić za to.. Telefon brany z Plusa.
    Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi. a takie małe pytanie. Dostane gdzies może te całe złącze i dałoby rade to zrobić na własną ręke?

Awatar slon11

Telefon
    SGS III mini
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

jak masz gwarancję to nie czekaj tylko idź do nich ,powiedz że szło szło i przestało iść i już ,niech naprawiają ,jeśli sam jesteś pewny że nie było grzebane tam niczym (bo to wygląda na uszkodzenie nie softowe) to na pewno na gwarancji to zrobią .

3. Piwa cacek14 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Galaxy S3 Mini
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

No nic nie ruszałem by nie utracić gwarancji w niczym po prostu nie ruszać i nie dotykać. Szukałem w google na allegro nikt na ten temat nic nie wie... Nawet nie ma gdzie dokupić części. Ogólnie słuchawki kupiłem już 2 pare i niby oryginalne ale nie grają jak te które dostałem do telefonu, ponieważ tamte też szlak trafił. Ogólnie zawsze jakby nie łaczyło to albo by grało albo wcale, a tu 1 raz sie z czymś takim stykam Więc jeśli jutro zdążę to pójde tylko jakoś mam niechęć do oddawania telefonu na gwarancje. Poprzedniemu pozmieniali bebechy...

Awatar slon11

Telefon
    SGS III mini
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

a niech po zmieniają wszystko co się da byleby działał i pamiętaj na część naprawiona lub wymienioną masz dwa lata gwarancji od daty naprawy/wymiany ,zażądaj faktury/dowodu naprawy/specyfikacji

Uprawnienia umieszczania postów