Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 332

Wątek: Serwisowanie Xperii Z1 - Pytania/Wątpliwości/Dyskusja

Telefon
    Xperia Z1, LG L9
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Chyba nie rozumiesz co napisałem... Chodzi mi o to, czy ja mam coś zepsutego z zaślepkami, czy jest to komunikat, który pojawia się za każdym razem, gdy włącza się telefon.

Telefon
    Sony Xperia Z1
    ROM
    14.4.A.0.157 KitKat 4.4.4 root
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Wystarczy kliknąć ptaszka, żeby więcej nie pokazywał tego komunikatu.

Wysłane z Sony Xperia Z1

Awatar motochic

Telefon
    Sony Xperia Z1
    ROM
    14.1.G.2.257 (4.2.2)
    Tablet
    iPad2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Fanty Faily Zobacz posta
    Chyba nie rozumiesz co napisałem... Chodzi mi o to, czy ja mam coś zepsutego z zaślepkami, czy jest to komunikat, który pojawia się za każdym razem, gdy włącza się telefon.
    Tak, ten komunikat pokazuje się zawsze podczas włączania telefonu, więc nie masz się co martwić (to tylko przypomnienie o tym, żeby pamiętać o zamknięciu zaślepki np po zakończonym ładowaniu)

Wysłane z Z1 C6903 (Tapatalk)

4. Piwa Fanty Faily postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar DariusBtm

Telefon
    Samsung Galaxy Alpha
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mógłby ktoś podać jaka jest kombinacja klawiszy, żeby zresetować Z1 i kiedy to się robi (w sensie czy telefon ma być włączony czy wyłączony) ?

Telefon
    Xperia Z1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

W jakim sensie zresetować? Resetuje to się zwykle jak telefon się zawiesi, więc nie rozumiem też drugiego pytania?

Awatar DariusBtm

Telefon
    Samsung Galaxy Alpha
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

No więc, przed chwilą dostałem Z1, uruchomiłem ją pierwszy raz i całe uruchomienie trwało może parenaście sekund. To co się ukazało moim oczom to bardzo słabo świecący wyświetlacz, więc zaraz wszedłem w ustawienia i dałem jasność na 100% ale nie bardzo to poprawiło sytuacje. Wyłączyłem i włączyłem telefon powtórnie ale trwało to już znacznie dłużej jakieś ponad 3min ale gdy zobaczyłem menu to wyświetlacz dostał po tym ponownym włączeniu niezłego kopa świecił bardzo mocno ale problem pojawił się taki że jak wygaszam telefon przyciskiem power to obraz znika ale podświetlenie wyświetlacza dalej się świeci, gdy wyłączyłem i włączyłem telefon powtórnie trwało to już znacznie dłużej niż za drugim razem bo ponad 6min!!! Zresetowałem telefon tym czerwonym guziczkiem co jest pod zaślepką ale nic to nie dało, telefon dalej bardzo długo się włącza i po jego wygaszeniu ciągle świeci podświetlenie ekranu.

Telefon
    Xperia Z1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Ktoś już miał taki problem na forum, ale nie pamiętam w którym temacie było o tym pisane. Może przywrócenie ustawień fabrycznych coś pomoże?

Awatar DariusBtm

Telefon
    Samsung Galaxy Alpha
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Spróbuję przywrócić te ustawienia fabryczne, ale chciałem zrobić reset za pomocą kombinacji tych przycisków bo gdzieś czytałem że komuś to pomogło (tylko nie wiem jaka to kombinacja )

Telefon
    Xperia Z1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Głośność w dół + power ?

Awatar WKD622

Telefon
    HTC One M8 80GB
    ROM
    4.4.4 l 5.0
    Tablet
    LG G Pad 8.3 48GB
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    476
    Piwa (Otrzymane)
    1160

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DariusBtm Zobacz posta
    No więc, przed chwilą dostałem Z1, uruchomiłem ją pierwszy raz i całe uruchomienie trwało może parenaście sekund. To co się ukazało moim oczom to bardzo słabo świecący wyświetlacz, więc zaraz wszedłem w ustawienia i dałem jasność na 100% ale nie bardzo to poprawiło sytuacje. Wyłączyłem i włączyłem telefon powtórnie ale trwało to już znacznie dłużej jakieś ponad 3min ale gdy zobaczyłem menu to wyświetlacz dostał po tym ponownym włączeniu niezłego kopa świecił bardzo mocno ale problem pojawił się taki że jak wygaszam telefon przyciskiem power to obraz znika ale podświetlenie wyświetlacza dalej się świeci, gdy wyłączyłem i włączyłem telefon powtórnie trwało to już znacznie dłużej niż za drugim razem bo ponad 6min!!! Zresetowałem telefon tym czerwonym guziczkiem co jest pod zaślepką ale nic to nie dało, telefon dalej bardzo długo się włącza i po jego wygaszeniu ciągle świeci podświetlenie ekranu.

Miałem to samo. Jakaś aplikacja to powoduje! Pomaga wgranie od nowa romu. Musiałem robić to 3 razy, potem po kolei pozbyłem się większości aplikacji i problemu już nie ma. Przywrócenie ustawień fabrycznych pomaga bo wtedy usuwają się apki (tylko że ja na to od razu nie wpadłem i flashowałem oprogoramowanie od nowa )
    Napisz jakie masz aplikacje.
    Jeżeli telefon się zawiesza i chcesz go awaryjnie wyłączyć to przyciskasz vol -, vol + i power.

Spoiler: Pokaż/Ukryj
    Cytat Zamieszczone przez bartekm636 - 13 lat
    Rodziców się o pieniądze się nie proszę tylko sami mi dają za pomoc ;)
    Cytat Zamieszczone przez bartekm636 - 13 lat
    Zrozum, że ja sobie na telefon sam zapracowałem, a nie poszedłem do taty i powiedziałem, żeby mi wziął S5 na abonament

Strona 2 z 34 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów