Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 259

Wątek: Xperia Z1 - wszystkie wady telefonu

Awatar TorGal17

Telefon
    Xperia
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

Oceniać sobie możesz, co nie znaczy, że każdy jeden gimbus nie może zrobić swojego filmiku i powiedzieć w nim co chce. Porównujesz S3 do Z1? powodzenia, to jak porównać Galaxy Nexusa do S4. Najpierw użytkuj sobie telefon i wtedy pisz opinie. Film nic za siebie nie mówi - jak napisałem, każdy może sobie nagrać co chce i wierzenie we wszystko, co co się zobaczy w internecie to jak ślepa wiara w GPS, a potem ból d*py, bo wylądował w jeziorze (a przecież nawigacja kierowała).
    "Nie ma takiego poświęcenia, na jakie człowiek się nie zdobędzie, by tylko uniknąć wyczerpującego wysiłku myślenia"

Telefon
    z1,z10
    ROM
    aktualny
    Tablet
    asus tp700
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Obejrzałem ten filmik, spróbuję się do niego odnieść. Jako że przesiadłem się z zetki to jest to dla mnie krok na przód, dla kogoś kto przesiada się z samsunga może coś nie pasować. A więc po kolei: wybieranie głosowe faktycznie nie działa poprawnie, nigdy z tego nie korzystałem gdyż od początku androida ta funkcja z standardzie nie sprawdzała sie, wiec zbytnio mnie to nie boli. Walkman nie odświeża muzyki bez restartu, panorama dziwnie działa,zostawia szary obszar jeżeli nie zrobimy pełnych 180 stopni. Słuchawki działają spoko przez jakiś czas, później cichą.Tyle z potwierdzonych wad. A nie zgadzam się z: radio FM działa poprawnie, wyświetlacz jest świetny, bardzo naturalnie odwzorowuje kolory, w porównaniu do cukierkowego samsunga faktycznie wygląda blado, ale nie jest to wada. Edytor można ściągnąć z xperia privilage. Brak pauzy w video mi nie przeszkadza. Efekty ar są na prawdę super, szczególnie dla dzieci i na imprezy, nie samą pracą człowiek żyje. Co do systemu plików to nie podłączam telefonu do telewizora tylko do komputera a on wykrywa telefon i kartę więc problemu nie mam. Dysku zewnętrznego nie Podłączyłem bo nie mam potrzeby, karta 32gb i dropbox mi starcza. Film tak na prawdę pokazuje z czym musi się zmierzyć użytkownik który zastąpił komputer telefonem. Ja wykorzystuje telefon jako uzupełnienie i mi w 100% wystarcza. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie z baterii, aparatu, wykonania, wodoszcselnosci, wyświetlacza. nie ma telefonu idealnego, czy to note 3, czy z1, czy HTC. A tu widzę że ludzie podchodzą do telefonu bardzo personalnie, walcząc jak za ojczyznę ;-) troszkę luzu bo to tylko narzędzie pracy/zabawka

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

3. Piwa Mierzej87, Unexpected0ne postawił(li) piwo(a) za posta.

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Żeby było jasne Panowie nie stygmatyzuje tu Sony bo i tak pewnie S4 i inne obecne i wszystkie flagowce będą miały niedoróbki i trzeba z tym żyć. Ale skoro samsung może ściągać z Iphonów, LG G2 może skopiować coś z Samsunga itp. wszystko w imię lepszego produktu, to jak Sony może nie robić pauzy podczas nagrywania filmów, odświeżania muzyki itp. ( pal licho czy ktoś to używa czy nie, ale pewne rzeczy powinny już być normą) a właśnie te "duperele" sprawiają że Phon jest THE BEST or NOT. Oczywiście można pisać, nie używam, nie podłączałem, mi to nie przeszkadza spoko rozumiem szanuje ale dla kogoś kto takie drobiazgi miał już w telefonie z przed roku czy dwóch ten telefon jest nie do przyjęcia, lub jest ale nie za takie pieniądze
    Dla wszystkich posiadaczy Z1 życzę wszystkiego najlepszego i co złego to nie ja, niech wam telefony sprawują się jak najlepiej

Pozdrawiam

Telefon
    oj wiele, ostatni S3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez koroner82 Zobacz posta
    Oczywiście można pisać, nie używam, nie podłączałem, mi to nie przeszkadza spoko rozumiem szanuje ale dla kogoś kto takie drobiazgi miał już w telefonie z przed roku czy dwóch ten telefon jest nie do przyjęcia, lub jest ale nie za takie pieniądze

Co jak co ale trzebą się z kolegą zgodzić, niby duperele ale fakt kupując nowy telefon niema się co cofać....

Telefon
    Xperia z1 + SW2 + SBH52
    ROM
    14.2.A.1.136
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    15
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

No faktycznie - nie ma mozliwosci pauzy przy nagrywaniu. Ale fajans - w sony erisson satio - była. Nawet mi do głowy nie przyszło że czegoś tak oczywistego może nie być... Fajans firmo Sony - FAJANS do kwadratu...

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez r-sokol Zobacz posta
    No faktycznie - nie ma mozliwosci pauzy przy nagrywaniu. Ale fajans - w sony erisson satio - była. Nawet mi do głowy nie przyszło że czegoś tak oczywistego może nie być... Fajans firmo Sony - FAJANS do kwadratu...

A więc jednak... Dlatego tak ważne są opinie/ recenzje użytkowników telefonów po jakimś czasie użytkowania jak już emocje opadną i na sprzęt patrzy się z punktu codziennego użytkowania. Nie cierpię recenzji jak ludzie biadolą jak coś wygląda i jaką ma specyfikacje to każdy sobie doczyta, telefon pomaca w salonach, ale to że czegoś nie ma lub jest zwalone przekona się dopiero po jakimś czasie. Czasami zawód jest równie wysoki jak cena

Awatar Kechup

Telefon
    Sony Z1, HTC Sensation
    ROM
    ViperS / 14.4.A.0.108 CE1
    Tablet
    SM-T800, SM-T310, TF101, A3000G
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

Nie wiem co robicie ale mi wybieranie głosowe działa - jedyny zgrzyt to pytanie się komunikatem na ekranie w przypadku gdy kontakt ma więcej niż jeden tel. Podłączyłem pendrive 8 GB po przejściówkce i odtwarzacz plus album indeksował mi zdjęcia i muzykę. Co do porównania z S4 owszem przegrywa pod względem ilości dodatkowego softy ale z drugiej strony nawet zaśmiecona Z1 po kilku tygodniach użytkownia działa szybciej niż wyjęty z pudełka S4. Coś za coś jestem gotowy pogodzić się z pewnymi brakami na rzecz płynność, jest to chyba mój pierwszy smartphone w którym po kilku tygodniach użytkownia nie mam potrzeby szukania alternatywnego szybkiego softu (bez śmieci programów od producenta).

Wysłane z mojego C6903

Telefon
    XPERIA Z1, XPERIA P
    Tablet
    Kiano Fly 9.7 Quad
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    22

Domyślnie

Dla mnie akurat mniej oprogramowania to zaleta, i tak korzystam z swoich ulubionych apek. Z softu samsunga bardzo podoba mi się jedynie kalendarz. Bardzo przyzwoicie rozwiązany. Przyzwoicie rozwiązany jest też moduł aparatu. Reszta to nie to czego oczekuję.
    Dla mnie największy problemem nakładki sony jest dosyć duża integracja z social media. To już powoli zaczyna wkurzać, że softu bez dostępu do fb jest coraz mniej. Ale to jest już w każdym smarcie ( chyba oprócz nexa ).

Awatar arthuryankovski

Telefon
    SONY Xperia™ Z1 LTE
    ROM
    4.4.4 (14.4.A.0.108)
    Tablet
    Nexus 7 3G (2012)
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    14
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Invar Zobacz posta
    Zawsze słychać charakterystyczne "klik" po podłączeniu oryginalnych słuchawek, pewnego dnia niestety nie usłyszałem nic i słuchawki wchodziły aż za lekko i wychodziły jeszcze łatwiej. Nie mam pojęcia co się stało ale nie jest to z mojej winy. Po prostu coś się wyrobiło po 2.5 miesiąca(tyle mam telefon).
    Jak się spojrzy w gniazdo słuchawkowe, to na lewej ściance jest taka złota kuleczka, która powoduje to "kliknięcie". Albo Ci wypadła, albo się coś w mechanizmie poluzowało, co powoduje, że owa kuleczka już swojego zadania nie spełnia. Niestety, mimo highendu, czasem zdarzają się takie awarie. Serwis z pewnością pomoże.

Cytat Zamieszczone przez r-sokol Zobacz posta
    Ten post doskonale odzwierciedla, jak bardzo ta pauza w nagrywaniu jest Ci potrzebna. Zauważyłeś to dopiero po obejrzeniu filmiku.
    Owszem, każda taka dodatkowa (a może i podstawowa) funkcja jest fajna, ale coś za coś. Lekki soft też ma swoje plusy.

Cytat Zamieszczone przez Ketchup Zobacz posta
    Nie wiem co robicie ale mi wybieranie głosowe działa
    Mi również działa. Działa mi także odświeżanie w Walkman, podłączanie dysków, parowanie z TV, radio, słuchawki itp.

Generalnie cały ten filmik to tylko strata czasu. A jak już usłyszałem, jak koleś wymawia nazwę Galaxy Note, utwierdziłem się w przekonaniu, że lepiej byłoby zmarnować tę godzinę na haxball.com

Telefon
    Xperia z1 + SW2 + SBH52
    ROM
    14.2.A.1.136
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    15
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Tym co działa - zapewne macie transmisję danych włączoną lub w jakiś inny sposób macie możliwość korzystania z netu w telefonie. Podejrzewam że wyłaczenie dostępu do netu (telefon w trybie offline) spowoduje że wybieranie głosowe nie będzie działać. Ja mam taką aplikację any.do (taki przypominacz co masz załatwić) - do którego można dodać zadania głosowo - tzn wypowiadam - a on to przekształca na tekst i dodaje do listy zadań. Ale działa to tylko gdy telefon ma mozliwość połaczenia z netem (to rozpoznawanie mowy jest chyba jakoś połączone z jakąś usługa google) - jak jestem offline to pozostaje mi tylko pisanie z klawiatury....

Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów