Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Kiano Core (Quad, Dual)

Kiano Core 10.1 Quad to wydajny tablet, który wyposażony został w 10.1-calowy wyświetlacz IPS , na którym prezentuje się system GoogleAndroid 4.1.1 Jelly Bean. Dodatkowo, firma Kiano zaprezentowało również model Core 10.1 Dual 3G, którego cechuje Rockchip RK3066, 2-rdzeniowy, 1,6 GHz
W przypadku modelu Quad, za pracę urządzenia odpowiada 4-rdzeniowy procesor A31Quad-Core, ARM Cortex A7 o częstotliwości taktowania 1.0 GHz.

Kiano Core 10.1 Quad wspierany jest przez 2-gigabajtową pamięć operacyjną RAM. Na dane zarezerwowane zostało 16 GB wbudowanej pamięci. W wersji Dual, pamięć operacyjna ta zostało zmniejszona, i wynosi ona 1 GB.
Zaletą Kiano Core 10.1 Quad jest również mocna bateria 6000 mAh. Kiano Core 10.1 Quad posiada również moduł sieci bezprzewodowej WiFi, 2-megapikselowy aparat główny, kamerkę internetową o takiej samej matrycy, port micro USB oraz wyjście HDMI 1.3 1080 Full HD. Kiano Core 10.1 Dual 3G, natomiast został wyposażony w zintegrowaną z obudową akumulator litowo-jonowy o pojemności 8000 mAh.

Specyfikacja

 1. Ekran
   10,1" IPS, 1280x800 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.1 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   3G (Wersja Dual)
 4. Procesor
   Rockchip RK3066, 2-rdzeniowy, 1,6 GHz (Wersja Dual)
   Boxchip A31, 4-rdzeniowy, 1 GHz (Wersja Quad)
 5. Komunikacja
   Wi-Fi, Bluetooth
 6. Pamięć wewn.
   16 GB. Ram - 1GB (Wersja Dual) 2GB (Wersja Quad)
 7. Aparat
   Tył -2 Mpx. Przód 0.3 Mpx
 8. Wymiary
   262 x 176 x 10 mm. 648 g
 9. Bateria
   8000 mAh (Wersja Dual) 6000 mAh (Wersja Quad)

Kiano Core (Quad, Dual) - Tablet

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×