Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Kiano SlimTab 8

Kiano Slim Tab 8, jest Tabletem o przekątnej 8 cali, a dokładniej: 7,85 cala. Wyświetlacz w tym modelu urządzenia Kiano wyświetla obraz w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. Matryca ekranu została wykonana w technologii IPS (In-Plane Switching). To co wyróżnia również ten model Tabletu, jak nazwa wskazuje "Slim" to jego wymiary: 20,3 x 13,5 x 0,72 cm. i 279 gr. Co sprawia, że urządzenie prezentuje o wiele lepiej niż większość tanich tabletów.

Tablet firmy Kiano został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Allwinner A23 Cortex-A7 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz oraz 1 GB RAM-u. które w zupełności wystarczy do uruchomienia większości gier i aplikacji oraz swobodnego przeglądania stron www. Z 8 GB pamięci deklarowanej przez producenta użytkownikowi zostaje 4,62 GB wolnej przestrzeni i 787 MB pamięci wewnętrznej.

Producenci zaopatrzyli swój model Slim Tab 8, ponadto w slot na karty micro SD, dwa złącza – słuchawkowe i Micro USB. W przypadku aparatu, mamy do dyspozycji matrycę 2 megapiksele, rozdzielczości (640 x 480 pikseli) aparatu głównego i 0,3 MP w aparacie dodatkowym (640 x 480 pikseli). Wideo nagrywane jest w jakości VGA (640 x 480 pikseli) z prędkością 12 klatek na sekundę.

Bateria o pojemności 3000 mAh gwarantuje 3,5 godziny oglądania filmów i podobną ilość czasu spędzoną w sieci, z wykorzystaniem Wi-Fi. Uruchomienie zewnętrznego modemu skróci wynik do ok. 150 minut

Specyfikacja

 1. Ekran
   Pojemnościowy IPS 7.9'', rozdzielczość 1024x768, 162 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.2 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   Zewnętrzny modem 3G
 4. Procesor
   2 rdzeniowy, 1.5GHz, Cortex-A7
 5. Komunikacja
   WI-Fi
 6. Pamięć wewn.
   8GB. Ram - 1 GB
 7. Aparat
   Tył 2MPix. Przód 0.3MPix
 8. Wymiary
   199 x 135 x 7.2 mm. 279 g
 9. Bateria
   3000mAh

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×