Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Kiano Pro Dual

Kiano Pro Dual oferuje nam dwa modele, tj. Pro 7 Dual, oraz Pro 10 Dual. Obydwa modele cechuję wysoka funkcjonalność i wydajność.

Producenci Kiano Pro Dual zastosowali w obu modelach dwurdzeniowy procesor RK3066 zaprojektowany w architekturze Cortex A9. Charakteryzuje się taktowaniem 1,6 GHz i współpracuje z układem graficznym Mali-400 MP. Poszczególne procesy i aplikacje mogą korzystać z 1 GB pamięci RAM DDR3. Odejmując od tego stałe systemowe procesy, zostanie około 600 MB
Ekrany tych modeli są jedną z najważniejszych zalet. Projektanci z Kiano zastosowali w ich konstrukcji technologię podświetlenia IPS, oferującą bardzo dobre parametry obrazu oraz rewelacyjne kąty widzenia. 9,7-calowa matryca charakteryzuje się rozdzielczością 1024 x 768 pikseli, natomiast siedmio calowa wersja charakteryzuje się rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Ekrany te obsługuje technologia multidotyku z dziesięcioma punktami nacisku.

Tablet Kiano Pro Dual został zaopatrzony w rozbudowany zestaw portów, na który składa się wejście zasilania, złącze mini-HDMI, audio jack 3,5 mm, slot kart microSD oraz dwa gniazda micro-USB. Znajdziemy tutaj również rozbudowany interfejs komunikacji bezprzewodowej. Karta WiFi plus moduł Bluetooth
.
W modelu Pro 10 Dula zastosowano zintergrowany z obudową, akumulator litowo-jonowy, o pojemności 8000 mAh. W praktyce oznacza to, że możemy liczyć na blisko 12 godzin nieprzerwanego oglądania filmów Full HD. W trybie pracy zwykłego użytkowania, z okresowym usypianiem ekranu, słuchaniem muzyki, przeglądaniem sieci oraz graniem, czas ten wydłuża się do 20 godzin pracy. W wersji Pro 7 Dual, mamy akumulator o pojemności 3600 mAh.

Tablety te pracują w oparciu o system Android 4.1 Jelly Bean, oraz 4.0 Ice Cream Sandwich - wersja Pro 10 Dual, dzięki któremu możemy liczyć na płynną nawigację między oknami, szybkie uruchamianie się aplikacji i podtrzymywanie wielu procesów w tle.

Specyfikacja

 1. Ekran
   (IPS 9,7”, 1024 x 768 pikseli.) (IPS 7″ 1280×800 pikseli)
 2. System operacyjny
   (4.0 Ice Cream Sandwich) (4.1 jelly bean)
 3. Transmisja danych
   Zewnętrzny adapter 3G
 4. Procesor
   RK3066 Cortex A9 DualCore 1,6 Ghz+mali400 quad core
 5. Komunikacja
   Wi-Fi, Bluetooth
 6. Pamięć wewn.
   16 GB. Ram - DDR3 1GB
 7. Aparat
   2 Mpx - tył , 0.3 Mpx - przód
 8. Wymiary
   (242 mm × 188 mm × 12 mm. 618 g.) (197 x 120 x 8 mm 306 g)
 9. Bateria
   8000 mAh, 3600 mAh

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×