Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

LG G3 (D855)

LG G3 (D855, D850, D851) to flagowy smartfon firmy LG należący do serii LG G. Telefon ten swoją premierę miał w drugim kwartale 2014 roku.

Smartfon ten to kolejny smartfon z przyciskami umieszczonymi na tylnej części obudowy, ale oprócz nich znajduje się tam aparat z laserowym auto fokusem, dwutonowa dioda doświetlająca oraz głośnik. Z przodu urządzenia znajduje się 5.5” wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560, głośnik do rozmów, czujniki oraz kamerkę 2.1 Mpx. Na dolnej krawędzi urządzenia znajdziemy mikrofon, port micro USB oraz port Jack 3.5mm. U góry telefonu znajdziemy port podczerwieni oraz mikrofon redukcyjny. Gniazda na karty micro sim oraz microSD znajdziemy pod tylną klapką telefonu, wraz z wyjmowaną baterią o pojemności 3000mAh. Wymiary urządzenia to 146.3 x 74.6 x 8.9 mm.

LG G3 to smartfon z czterordzeniowym układem Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,50 GHz. Układ ten jest wspierany przez procesor graficzny Adreno 330 oraz 2GB lub 3GB pamięci ram. Telefon posiada 16 albo 32GB pamięci wbudowanej.
Główny aparat w LG G3 to 13Mpx jednostka z laserowym autofokusem oraz optyczną stabilizacją obrazu. Kamera kręci filmy w Ultra HD. Fabrycznie zainstalowany system w LG G3 to Android w wersji 4.4.2 KitKat.

Autor: Kuba130000


Specyfikacja

 1. Ekran

   5.50" 1440 x 2560 px

 2. System Operacyjny

   Android 4.4.2 KitKat

 3. Typ sieci

   3G/LTE

 4. Procesor

   Qualcomm Snapdragon 801 2.50Ghz

 5. Komunikacja

   Bluetooth 4.0, Wi-Fi

 6. Pamięć

   16/32 GB. 2/3 GB RAM

 7. Aparat

   13Mpx + laserowy autofokus

 8. Wymiary

   146,3 × 74,6 x 8,9 mm, 149g

 9. Bateria

   3000 mAh

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×