Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Samsung Galaxy Ace 3 (S7275)

Samsung Galaxy Ace 3 (GT-S7270, GT-S7270R) to kolejny smartfon z budżetowej linii Ace a jest to bezpośredni następca udanego Galaxy Ace II, charakteryzuje się on stylowym designem.
Układ przycisków jest taki sam jak w większości urządzeń Samsunga. Klawisze funkcyjne są pod wyświetlaczem TFT o wielkości 4 cale a jego rozdzielczość wynosi 480 x 800 px. Prawa krawędź to tylko przycisk włączania/usypiania, a na przeciwnej stronie czyli lewej znajdują się przyciski głośności. Port microUSB, mikrofon znajdziemy na dole urządzenia, a wyjście Jack 3.5mm jest na górze urządzenia. Całkowite wymiary telefonu to kolejno wysokość, szerokość i grubość: 121,2 x 62,7 x 9,8mm. Samsung Galaxy Ace 3 waży 115 gram.
Telefon napędzany jest przez dwurdzeniowy procesor Broadcom BCM21664 o taktowaniu 1GHz wspierany przez GPU VideoCore 4 oraz 1GB pamięci RAM. Na system, aplikacje, gry i pliki użytkownika producent przeznaczył 4GB pamięci, którą można rozszerzyć do 64GB za pomocą karty pamięci.
Galaxy Ace 3 posiada dwa aparaty – tylny 5Mpx oraz przedni 0,3Mpx.
Całość kontrolowana jest przez system w wersji 4.2.2 Jelly Bean a zasilana przez baterię 1500mAh.

[i][size=2]Autor: Kuba130000[/size][/i]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4" 480 x 800 px
 2. System operacyjny
   4.2.2 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   3G
 4. Procesor
   Broadcom BCM21664
 5. Komunikacja
   WiFi, Bluetooth 4.0 LE
 6. Pamięć wewn.
   4GB. 1GB RAM.
 7. Aparat
   5Mpx
 8. Wymiary
   121,2 x 62,7 x 9,8mm, 115g
 9. Bateria
   1500mAh

Samsung Galaxy Ace 3 (GT-S7275)

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×