Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)

Samsung Galaxy Ace 4 to kolejny model z budżetowej linii Ace.
Przód urządzenia zajmuje ekran 4", głośniczek, kamerka 0.3Mpx, przyciski fizyczne oraz zestaw czujników. Po bokach urządzenia znajdziemy przyciski głośności (na lewej krawędzi) oraz przycisk włączania/budzenia (na prawej krawędzi). Na dolnej krawędzi zagospodarowane zostały port microUSB oraz mikrofon. Na przeciwnej krawędzi znajdziemy wyjście Jack 3.5mm. Z tyłu znajdziemy aparat 5Mpx z pojedynczą diodą doświetlającą oraz głośnik i logo producenta. Wymiary telefonu są następujące: 121,40 x 62,90 x 11,00 mm oraz waga 130,3 g.
Telefon napędzany jest przez procesor o taktowaniu 1.20GHz (1GHz dla wersji bez LTE) wspieranym przez 1GB pamięci RAM lub 512MB dla wersji bez LTE. Producent przeznaczył 4GB pamięci wbudowanej na system, aplikacje oraz pliki użytkownika. Całość zasila bateria 1800mAh.

[i][size=2]Autor: Kuba130000[/size][/i]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4" 480 x 800 px
 2. System operacyjny
   4.4.2 KitKat
 3. Transmisja danych
   2G/3G lub 2G/3G/LTE
 4. Procesor
   Czterordzeniowy 1.2GHz
 5. Komunikacja
   WiFi, Bluetooth 4.0
 6. Pamięć wewn.
   4GB. 1GB/512MB RAM w zależności od modelu.
 7. Aparat
   5Mpx
 8. Wymiary
   121,40 x 62,90 x 11,00 mm. 130,3 g.
 9. Bateria
   1800mAh

Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×