Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Sony Xperia Z3 Compact (D5803 ,D5833)

Xperia Z3 Compact (Z3C, D5803, D5833) to mniejszy brat flagowej Xperii Z3, który wprowadzony na rynek został we wrześniu 2014 roku.
Cechuje się on jak wszystkie flagowe telefony Sony z linii Z przede wszystkim certyfikatem IP68, czyli wodo i pyłoszczelnością.
Przód urządzenia w ~70% zajmuje ekran 4.6” w jakości HD, głośniki stereo oraz kamerka, natomiast tył urządzenia to jedynie oko aparatu z pojedynczą diodą doświetlającą. Lewa krawędź Xperii Z3 Compact to zaślepiony port microSD, nanoSIM, port micro USB oraz pole do ładowania za pomocą kabla magnetycznego. Prawa krawędź urządzenia to włącznik, przyciski do regulowania głośności oraz spust migawki. Na dolnej krawędzi znajdziemy mikrofon, a na górnej mikrofon redukcyjny oraz gniazdo Jack 3.5mm. Waga urządzenia to 129g a wymiary wyglądają następująco: 127.3 x 64.9 x 8.9 mm.

Układ Xperii Z3 Compact to Snapdragon 801 o taktowaniu 2.50GHz wspierany przez GPU Adreno 330 oraz 2GB pamięci RAM. Na pliki systemowe oraz dane użytkownika producent przewidział 16GB pamięci, którą można rozszerzyć do 128GB za pomocą karty microSD. Jak to na telefon przystało – musi mieć baterię. Xperia Z3 Compact posiada baterię o pojemności 2600mAh.
Aparat w Xperii Z3 Compact to 20Mpx jednostka Sony z autofokusem. Tym aparatem nagramy filmy w rozdzielczości HD.
Telefon pierwotnie posiadał system Android 4.4.4 KitKat.


Specyfikacja

 1. Ekran
   4.6" 720 x 1280px
 2. Typ sieci
   3G/LTE
 3. Komunikacja
   Wi-Fi, Bluetooth 4.0
 4. Aparat
   20.7 Mpx
 5. Bateria
   2600 mAh
 6. System Operacyjny
   Android 4.4.4 KitKat
 7. Procesor
   Qualcomm Snapdragon 801 2.50Ghz
 8. Pamięć
   16GB. 2 GB RAM
 9. Wymiary
   127,30 x 64,90 x 8,64, 129g

Sony Xperia Z3 Compact (D5803, D5833)

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×