Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • Reader

   Nabór na moderatora działu "Pozostałe telefony z Android OS"   05.11.2016

   Drogi użytkowniku
   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.  

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.  
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych, ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Alcatel One Touch Idol 2 Mini S - (6036A, 6036X, 6036Y)

Alcatel One Touch Idol 2 Mini S wydano w połowie 2013 roku z myślą o użytkownikach smartfonów średniej półki cenowej.

Ten zgrabny i przypominający trochę wyglądem telefony marki Apple model został wyposażony początkowo w system Android w wersji 4.3 Jelly Bean, a kolejne aktualizacje stały pod znakiem zapytania, a zainteresowanie potencjalnych klientów malało w związku z taką polityką.

Obraz wyświetlany jest dzięki ekranowy o przekątnej 4,5 cala w rozdzielczości 540x960 pikseli w technologii IPS TFT. Dzięki aparatowi o matrycy 8 Mpx oraz prostemu interfejsowi aplikacji do robienia zdjęć możemy uwiecznić trwającą chwilę w zadziwiająco dobrej jakości. Alcatel wyposażył Mini S także w obsługę standardu LTE oraz w wersji Y w moduł NFC.

W środku urządzenia natrafimy na czterordzeniowy procesor firmy Qualcomm o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany procesorem graficznym Adreno 305. Producent zapewnił także 1 GB pamięci RAM, oraz w zależności od wersji 4 GB ( A oraz X) lub 8 GB (Y) pamięci wbudowanej.

Mimo wielu przyciągających funkcji, musimy zwrócić uwagę na słabą baterię. Mimo 2000 mAh, w wielu testach oraz opiniach pojawiły się głosy, że telefon nie zadowoli wymagających użytkowników.


[font=arial][size=2]autor: bartekc00[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4,5", IPS TFT, 540x960 px
 2. System Operacyjny
   Android 4.3 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   2G/3G/LTE
 4. Procesor
   Qualcomm Snapdragon 400; czterordzieniowy 1,2 GHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, GPS, Bluetooth 4.0, NFC (tylko 6036Y)
 6. Pamięć wewn.
   4 GB (6036A / 6036X) lub 8 GB (6036Y). RAM – 1 GB
 7. Aparat
   Tył 8 Mpx; Przód 2 Mpx
 8. Wymiary
   129,5 x 63,5 x 8,5 mm, 116 g
 9. Bateria
   2000 mAh

Alcatel One Touch Idol 2 Mini S - (6036A, 6036X, 6036Y )

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×