Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Kiano Elegance 8/8 3G

Kiano Elegance 8 /3G. Na froncie tabletu dominuje 7,85-calowy ekran IPS w w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, który obsługuje 5 punktów dotyku. Tylny panel oferuje dostęp do głównego, 2-megapikselowego aparatu, przycisku RESET i klapki osłaniającej sloty na kartę microSD oraz Mini SIM.

Producent zadbał aby w tablecie nie zabrakło zarówno modemu sieci 3G, jak i GPS, Bluetooth czy nawet w funkcję telefonu i radio FM. Zaaplikowanie karty microSIM pozwala nie tylko na korzystanie z połączenia 3G, ale również daje dostęp do funkcji telefonu. Poza tym tablet posiada port USB z funkcją OTG, a więc możliwe jest podłączenie pendrive’a, dysku zewnętrznego czy kontrolerów, takich jak myszka albo klawiatura.

Z 8 GB pamięci dostępnej dla użytkownika zostaje 0,98 GB funkcjonującej jako pamięć wewnętrzna i 5,48 GB pamięci ogólnej. Elegance został oparty o ogniwo o pojemności 3800 mAh, przez co możemy osiągnąć czasy pracy równy 7 godzinom korzystania z Wi-Fi czy 6 godzinom spędzonym na surfowaniu przez modem 3G.

Sercem Elegance 8 / 3G jest chipset MediaTek MT8389, bazujący na 4-rdzeniowym procesorze o częstotliwości taktowania równej 1,2 GHz i 1-rdzeniowej grafice PowerVR SGX544MP, oraz Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean

Specyfikacja

 1. Ekran
   7,85″ IPS pojemnościowy multitouch, 1024×768 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.2.2 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   3G
 4. Procesor
   MTK 8389 Cortex A7 4×1,2 Ghz
 5. Komunikacja
   WI-Fi, Bluetooth 4.0, MicroSD
 6. Pamięć wewn.
   8 GB. Ram - DDR3 1 GB
 7. Aparat
   Przód 0,3 Mpx, Tył 2 Mpx
 8. Wymiary
   20.1 cm, 13.6 cm, 83 cm. 372 g
 9. Bateria
   3800 mAh

Kiano Elegance 8/8 3G - Tablet

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×