Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

LG G3 S

LG G3s to mniejszy i słabszy brat LG G3. Rozpoznawany jest po nazwach: D772, D722v, G3 mini oraz B2 mini.
Największą zaletą tego telefonu jest superszybki laserowy autofocus.
Jak to na telefon przystało – z przodu znajdziemy wyświetlacz 5” 720x1280 px , głośnik do rozmów, diodę powiadomień, kamerę 1,3Mpx oraz czujniki. Na krawędziach telefonu nie znajdziemy nic. Z tylu znajdziemy główny aparat, diodę doświetlającą, diodę laserowego autofocusa oraz… włącznik i przyciski głośności. Wymiary telefonu to 137,75 x 69,60 na 10,30mm a jego waga to 134 gram.
Telefon napędzany jest przez czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 o taktowaniu 1,20 GHz wraz z układem Adreno 305 a całość wspierana jest przez 1GB RAM. Dla użytkownika standardowo przygotowano WiFi, Bluetooth oraz dodatkowo LTE, NFC oraz port podczerwieni.
Główny aparat to jednostka 8Mpx z optyczną stabilizacją obrazu. Nagrane filmy są w jakości FullHD. Całość podtrzymuje bateria 2540mAh oraz system 5.0.2 Lollipop.

[size=2][i]Autor: Kuba130000[/i][/size]

Specyfikacja

 1. Ekran
   5.00" 720 x 1280px
 2. System Operacyjny
   5.0.2 Lollipop
 3. Typ sieci
   3G/LTE
 4. Procesor
   Qualcomm Snapdragon 400 1.20Ghz
 5. Komunikacja
   Bluetooth 4.0, Wi-Fi
 6. Pamięć
   8 GB. 1 GB RAM
 7. Aparat
   8Mpx + laserowy autofokus
 8. Wymiary
   137,75 x 69,60 x 10,30 mm, 134 g
 9. Bateria
   2540 mAh

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×