Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

LG Spirit 4G LTE (H440, H440y, H440n)

LG Spirit 4G LTEc to jeden z pierwszych telefonów LG które na starcie otrzymały system w wersji Lollipop. Jego nazwy to: H440, H440y, H440n.
Dużą zaletą tego telefonu jest rozpoznawalne po [url="http://www.komputronik.pl/product/270190/Elektronika/RTV/LG_55UF7707.html"]LG[/url] umiejscowienie przycisków.
Z przodu urządzenia znajdziemy na pewno wyświetlacz 4.7" o rozdzielczości HD, kamerkę, czujniki oraz głośnik do rozmów. Tył urządzenia to przyciski funkcyjne czyli włącznik oraz klawisze głośności oraz głośnik multimedialny oraz dioda doświetlająca. Na bokach urządzenia nie znajdziemy nic. Górna krawędź to jedynie mikrofon multimedialny oraz wyjście mini Jack 3.5mm. Dół urządzenia to port micro USB oraz mikrofon do rozmów.

System w wersji 5.0.1 Lollipop napędzany jest przez procesor Qualcomm Snapdragon 410 wraz z 1GB pamięci operacyjnej RAM. Producent przewidział 8GB pamięci wbudowanej którą można rozszerzyć do 32GB za pomocą karty microSD.
Aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 8Mpx.
Całość zasila bateria o pojemności 2100mAh.

[i][size=2]Autor: Kuba130000[/size][/i]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4.7" 720x1280px
 2. System Operacyjny
   5.0.1 Lollipop
 3. Typ sieci
   3G/LTE
 4. Procesor
   Qualcomm Snapdragon 410
 5. Komunikacja
   Bluetooth 4.1, WiFi
 6. Pamięć
   8GB. 1GB RAM
 7. Aparat
   Tył 8 Mpx. Przód 1 Mpx
 8. Wymiary
   133,25 x 66,12 x 9,95 mm, 120g
 9. Bateria
   2100mAh

LG Spirit 4G LTE (H440, H440y, H440n)

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×