Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

LG G4 (H815, H818)

LG G4 (H815, H818) to kolejny model z topowej serii G. Telefon został wprowadzony na rynek w drugim kwartale 2015 roku.
LG G4 jest następcą LG G3, czyli flagowca LG z 2014 roku. Smartfony LG rozpoznawalne są przede wszystkim przez przyciski głośności oraz budzenia z tyłu urządzenia.

Telefon jest dosyć duży, ekran to aż 5.50” o rozdzielczości aż 1440 x 2560 co daje zagęszczenie pikseli na poziomie 534ppi. Z przodu telefonu znajduje się głośnik do rozmów, kamerka, zestaw czujników oraz oczywiście ekran, a pod nim logo LG. Z tyłu telefonu znajdziemy przyciski głośności oraz włączania/budzenia, oko aparatu oraz dwutonową diodę doświetlającą. Od dołu urządzenia znajdziemy mikrofon, port micro USB oraz gniazdo słuchawkowe Jack 3.5mm, natomiast u góry znajduje się port podczerwieni oraz mikrofon redukcyjny. Pod tylną, skórzaną klapką telefonu znajduje się wymienne ogniwo o pojemności 3000 mAh, slot na kartę microSD, oraz micro SIM. Wymiary urządzenia to 148,9 x 76,1 x 9,8mm a jego waga to 155 gramów.

LG G4 napędzany jest przez układ Snapdragon 808 o taktowaniu 1.80 GHz wraz z procesorem graficznym Adreno 418. Układ ten jest wspierany przez 3GB pamięci RAM, a miejsce na dane i pliki systemowe zapewnić ma 32GB pamięci wewnętrznej, a w razie gdyby jej zabrakło, pamięć możemy rozszerzyć do 128GB za pomocą karty microSD. Do dyspozycji użytkownika są moduły takie jak Bluetooth 4.1 LE, LTE, podczerwień, GPS oraz NFC.

Oko aparatu w LG G4 wykonuje bardzo dobre zdjęcia dzięki 16Mpx matrycy wraz z dwutonową diodą doświetlającą oraz laserowym autofokusem. Wykonane zdjęcia są w rozdzielczości 5312 x 2988 pikseli. Filmy nagramy w Ultra HD. Wszystkimi podzespołami zarządza Android w wersji 5.1 Lollipop.

Autor: Kuba130000


Specyfikacja

 1. Ekran
   5.5" 1440 x 2560 px
 2. System Operacyjny
   5.1 Lollipop
 3. Typ sieci
   2G/3G/LTE
 4. Procesor
   Qualcomm Snapdragon 808 1.80Ghz
 5. Komunikacja
   Bluetooth 4.0, Wi-Fi
 6. Pamięć
   32 GB, 3 GB RAM
 7. Aparat
   16 Mpx + laserowy autofokus
 8. Wymiary
   148,90 x 76,10 x 9,80 mm, 155g
 9. Bateria
   3000 mAh

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   1 użytkownik

  • wgyzio
×