Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

 • Ogłoszenia

  • Aleksandra

   Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
    

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Huawei P8

Huawei P8 (GRA-L09) został zaprezentowany w II kwartale 2015 roku razem ze swoim bratem P8 Lite.

P8 okrzyknięto z miejsca smartfonem z górnej półki i dzięki trochę obniżonej względem konkurencji cenie miał rywalizować z LG G4 oraz Samsungiem Galaxy S6 o wielu użytkowników ceniących sobie najwyższe standardy. Telefon zadebiutował z Androidem w wersji 5.0 z nakładką EMUI i czeka na aktualizację do następnych wersji systemu.

Solidnie wykonany model wyposażony jest w ekran o przekątnej 5,2 cala pracujący w rozdzielczości 1080x1920 px, który pozwala na swobodną obsługę smartfona. Kusić może także trzyletnia gwarancja zapewniona użytkownikom P8 oraz trzymiesięczna gwarancja od uszkodzeń mechanicznych z winy użytkownika, w trakcie której możemy dokonać jednej darmowej naprawy.

Producent zamontował w środku procesor 8-rdzeniowy HiSilicon Kirin 930 o taktowaniu 2 GHz oraz procesor graficzny ARM Mali-T628 MP4. Całość dopełnia 3 GB pamięci RAM. Aparat w modelu P8 wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 4160x3120 px z pomocą matrycy 13 Mpx. W urządzeniu znajduje się także drugi aparat 8 Mpx, co jest już od kilku lat standardem w większości telefonów.

Huawei zdecydowało się na baterię Li-Po o pojemności 2680 mAh.


[font=arial][size=2]autor: bartekc00[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   5,2", IPS TFT, 1080x1920 px
 2. System Operacyjny
   Android 5.0 Lollipop
 3. Transmisja danych
   2G/3G/LTE
 4. Procesor
   HiSilicon Kirin 930; ośmiordzeniowy 2 GHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, GPS, Bluetooth 4.1, NFC
 6. Pamięć wewn.
   16 GB. RAM – 3 GB
 7. Aparat
   Tył 13 Mpx; Przód 8 Mpx
 8. Wymiary
   144,9 x 72,1 x 6,4 mm, 144 g
 9. Bateria
   2680 mAh
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×