Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Samsung Galaxy Ace (S5830)

Samsung Galaxy Ace (GT-S5830) to pierwszy smartfon z linii Ace. Charakteryzować miał go minimalistyczny styl i dobre parametry.
Z przodu urządzenia znajdziemy głośnik, zestaw czujników, klawisze funkcyjne (dotykowe back i menu oraz tradycyjny home) oraz oczywiście wyświetlacz o wielkości 3,50” 320 x 480px ,co daje 165 pikseli na cal. Prawa krawędź o jedynie przycisk włączania, lewa strona to przyciski głośności. Góra urządzenia to tylko port Jack 3.5mm, dół to port microUSB. Wymiary urządzenia są następujące: 112,4 x 59,9 x 11,5 milimetra a waga telefonu to 113 gram.
Samsung Galaxy Ace napędzany jest przez jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 800Mhz wspierany przez układ GPU Adreno 200. Pamięć operacyjna to zaledwie 384 MB a wbudowana to jedynie 158MB. Urządzenie pozwala na rozszerzenie pamięci za pomocą karty microSD do 32GB. Całość zarządza system Android w wersji 2.2 Froyo z możliwością aktualizacji do 2.3 Gingerbread a zasila bateria o pojemności 1350mAh.

[size=2][i]Autor: Kuba130000[/i][/size]

Specyfikacja

 1. Ekran
   3.5" 320 x 480px
 2. System operacyjny
   2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   3G
 4. Procesor
   Qualcomm MSM7227 800Mhz
 5. Komunikacja
   WiFi, Bluetooth 3.0
 6. Pamięć wewn.
   158MB
 7. Aparat
   5Mpx
 8. Wymiary
   112,4 x 59,9 x 11,5 mm, 113 g
 9. Bateria
   1350mAh

Samsung Galaxy Ace (GT-S5830)

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×