Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Sony Ericsson Xperia Arc/Arc S (LT15i/LT18i)

Sony Ericsson Xperia Arc (znany również jako Sony Ericsson LT15i, LT15a lub Anzu) – smartfon wyprodukowany przez firmę Sony Ericsson z systemem operacyjnym Android. Po raz pierwszy publicznie zaprezentowany został 1 kwietnia 2011 roku. Model ten doczekał się również kontynuacji pod nazwą Sony Ericsson Xperia Arc S (LT18i), w którym najważniejszą zmianą jest zwiększona częstotliwość taktowania procesora z 1 GHz do 1,4 GHz. Ponadto do aparatu dodano funkcję robienia panoramicznych zdjęć 3D, tzw. 3D Sweep Panorama.

W podstawowej wersji modelu telefonu, Arc jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1 GHz. Pamięć wewnętrzna i pamięć RAM Xperii Arc mają po 512 MB. Do dyspozycji użytkownika, tej pamięci jest dla modelu Arc 320 MB, natomiast dla Arc S, jest to 1 GB. Pamięć tą można rozszerzyć oczywiście za pomocą kart microSD, microSDHC (do 32 GB)Standardowa bateria, wykorzystująca akumulator litowo-polimerowy, posiada pojemność wynoszącą 1500 miliamperogodzin.

Matryca aparatu fotograficznego w Xperii Arc wynosi 8,1 megapikseli i pozwala nagrywać filmy wideo HD (720p) oraz wykonywać zdjęcia w rozmiarach 3264x2448 pikseli, dodatkowo wyposażony w przetwornik CMOS Exmor R dzięki któremu w ciemnej scenerii wykonuje lepsze zdjęcia oraz filmy. Xperia Arc jako jeden z niewielu nowszych smartfonów Sony Ericssona nie posiada przedniej kamery do wideorozmów.

Oba modele telefonów zostały wydane ze starszą wersją Androida 2.3.4 Gingerbread. Od drugiego kwartału 2012 roku można zaktualizować system do wersji Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich za pomocą programu Sony (Ericsson) PC Companion.

Specyfikacja

 1. Ekran
   Kolorowy / TFT. 480 x 854 px (4.20")
 2. System operacyjny
   Android 2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   HSDPA, HSUPA, HSPA, GPRS, EDGE
 4. Procesor
   Qualcomm MSM8255, Snapdragon S2, Scorpion 1-1,5 GHz
 5. Komunikacja
   HSDPA, HSUPA, HSPA, GPRS, EDGE
 6. Pamięć wewn.
   320 MB. Ram - 512 MB
 7. Aparat
   Tył 8.1 Mpx. Przód - Brak
 8. Wymiary
   125,00 x 63,00 x 8,70 mm. 117 g
 9. Bateria
   Li-Po 1500 mAh

SE Xperia Arc/Arc S (LT15i/LT18i)

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×