Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Sony Ericsson Xperia Neo/Neo V (MT15i/MT11i)

Sony Ericsson Xperia Neo (lub Sony Ericsson MT15i) - smartfon wyprodukowany przez firmę Sony Ericsson z systemem operacyjnym Android. Po raz pierwszy publicznie zaprezentowany został 27 lipca 2011 roku[1]. W niespełna miesiąc po premierze model ten doczekał się kontynuacji pod nazwą Sony Ericsson Xperia Neo V (MT11i). Xperia Neo posiada 3,7-calowy ekran dotykowy działający w rozdzielczości 854x480, wspierany przez autorską technologię Sony - Mobile BRAVIA Engine - która optymalizuje efektywność i kolor obrazu.

Model NEO jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1 GHz. Pamięć wewnętrzna Xperii Neo wynosi 380 MB, natomiast pamięć RAM – 512 MB. Matryca aparatu fotograficznego w modelu XPeria NEO wynosi 8,1 megapikseli i pozwala nagrywać filmy Video HD (w 720p) oraz wykonywać zdjęcia w rozmiarach 3264x2448 pikseli. Dodatkowo wyposażony został w przetwornik CMOS Exmor R, dzięki któremu w ciemnej scenerii wykonuje lepsze zdjęcia oraz filmy. Natomiast przednia kamera służąca m.in. do wideorozmów została zainstalowana w standardzie Video Graphics Array (VGA). Natomiast odświeżoną wersja modelu – Neo V, posiada matrycę nie 8,1, tylko 5 MP. Zmiana ta była spowodowana przez problemy dostaw aparatów 8-megapikselowych z powodu trzęsienia ziemi w Japonii. Ponadto z aparatu usunięto przetwornik CMOS Exmor R, jednocześnie dodając funkcję robienia panoramicznych zdjęć 3D, tzw. 3D Sweep Panorama.

Do dyspozycji użytkownika smartfona jest złącze micro-HDMI, dzięki któremu urządzenie można podłączyć do telewizora, złącze mini-Jack pozwalające na korzystanie m.in. ze słuchawek oraz microUSB, dzięki któremu można podłączyć urządzenie do komputera bądź laptopa

Xperia Neo/Neo V zostały wyposażone w system operacyjny Android, natomiast ze względu na producenta, otrzymały również mocno zintegrowaną z Facebookiem nakładkę Timescape. Oryginalnie oba modele telefonów zostały wydane ze starszą wersją Android 2.3.4 Gingerbread. Od drugiego kwartału 2012 roku można zaktualizować system do wersji Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich za pomocą programu Sony (Ericsson) PC Companion.

Nad całością dla obu modeli czuwa standardowa bateria, wykorzystująca akumulator litowo-polimerowy, posiada pojemność wynoszącą 1500 miliamperogodzin. Urządzenie na jednym ładowaniu wytrzymuje od jednego do dwóch dni w zależności od wykorzystania jego multimedialnych i internetowych funkcji.

Specyfikacja

 1. Ekran
   Kolorowy / TFT, 480 x 854 px (3.70")
 2. System operacyjny
   Android 2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   HSDPA, HSUPA, GPRS, EDGE
 4. Procesor
   Qualcomm MSM8255, Snapdragon S2, Scorpion 1-1,5 GHz
 5. Komunikacja
   Bleutooth, WiFi
 6. Pamięć wewn.
   312 MB. Ram - 512 MB
 7. Aparat
   Tył 8,1 Mpx. Przód 0,3 Mpx
 8. Wymiary
   116,00 x 57,00 x 13,00 mm 128 g
 9. Bateria
   Li-Po 1500 mAh

SE Xperia Neo/Neo V (MT15i/MT11i)

 • Przeglądający   1 użytkownik

  • Butcher696
×