Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Lark 70.1

Lark 70.1 Znany również jako Lark FreeMe 70.1 To zgrabne i wygodne wielofunkcyjne urządzenie. 7-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 800×480 sprawia, że Lark FreeMe to wygodne, kieszonkowe narzędzie do przeglądania stron internetowych, aktywnego przeglądania portali społecznościowych m.in. (Facebook, Twitter,itp.), prowadzenia korespondencji e-mailowej, ściągania i oglądania filmów i zdjęć oraz czytania e-prasy i e-booków.

Projektanci Larka, wyposażyli go w skromny interfejs komunikacyjny. Na jego pokładzie znajdziemy złącza: mini USB 2.0 i złącze mini HDMI oraz gniazdo słuchawkowe

Nad wszystkim tym, czuwa procesor 800 MHz producenta Telechips, wspomagany przez 256 MB pamięci RAM, oraz zintegrowany z obudową akumulator litowo-polimerowy. Według danych podanych przez producenta oraz użytkowników tego modelu, możemy liczyć tutaj na 4 do 5 godzin pracy tabletu, przy średnim jego użytkowaniu.

Lark FreeMe 70.1 pracuje pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread

Specyfikacja

 1. Ekran
   7". 800 x 480 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   Brak
 4. Procesor
   Telechips TCC8902. 800MHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. Ram - 256 MB
 7. Aparat
   Brak
 8. Wymiary
   Brak danych
 9. Bateria
   Brak danych

Lark 70.1

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×