Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Goclever Tab A103

Model Goclever Tab A103 ma dla nas bardzo ciekawą ofertę – do dyspozycji mamy 5 punktowy ekran pojemnościowy. Tej klasy wyświetlacz gwarantuje użytkownikowi komfortową pracę, czy też przeglądanie zasobów Sieci. Model ten posiada duży ekran o przekątnej 10,1 cali, który pracuje w naturalnej rozdzielczości 1024x600 pikseli. Model ten został zeprezentowany w trzecim kwartale 2012 r.

Goclever TAB A103 wykorzystuje popularny w tanich tabletach procesor ARM Cortex A8, układ graficzny Mail-400 i ma 512 MB wbudowanej pamięci RAM. Akumulator, który tutaj zamontowano jest to jednostka litowo- jonowo-polymerowa. A więc w zasadzie najlepszej możliwej jakości. Jej pojemność to 5000 mAh, co stawia ten tablet w gronie tych które powinny pracować minimum 5 godzin, na jednym pełnym naładowaniu.

Do dyspozycji mamy też tutaj dodatkowe małe gniazdo USB, HDMI i czytnik kart pamięci microSD/SDHC, który pozwala rozszerzyć pamięć o kolejne 32 GB. Tablet A103 oferuje nam również możliwość połączenia z Internetem za pomocą modemu 3G. Tyle tylko, że musimy być zaopatrzeni w urządzenie zewnętrzne oraz kartę SIM konkretnego Operatora Sieci Komórkowej.

Tablet GoClever Tab A103 jest wyposażony w system operacyjny Android 4.0.3 ICS (Ice Cream Sandwich) zapewnia stabilną i wydajną pracę urządzenia. I sprawia, że tablet daje sobie zdecydowanie radę z obsługą większości aplikacji.

Specyfikacja

 1. Ekran
   10″ 1024 x 600 pikseli, TFT LCD
 2. System operacyjny
   Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich
 3. Transmisja danych
   Zewnętrzny modem 3G
 4. Procesor
   1,0 GHz, Allwinner A10 Cortex A8
 5. Komunikacja
   Wi-Fi, USB, mini-USB 2.0, USB 2.0, HDMI, mini-HDMI
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. RAM - 512 MB
 7. Aparat
   0,3 Mpix
 8. Wymiary
   268 x 165 x 15 mm. 716 g
 9. Bateria
   Li-Po 5000 mAh

Goclever Tab A103

Przeglądaj pytania

Brak pytań do wyświetlenia

 1. Nabór na moderatora działu!

  Pytanie zadane przez Igorius,

  0 głosów
  0 odpowiedzi
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×