Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Asus Eee Pad Transformer TF300

Asus Eee Transformer Pad TF300T, następca Asus Eee Pad Transformer Prime. Jest to konstrukcja, która pozwala opcjonalnie użyć klawiatury dokującej. Model ten ukazał się na rynku Europejskim w maju 2012 roku. Transformer Pad TF300T to dobry, uniwersalny tablet zarówno dla entuzjastów gier, jak i e-booków, oraz osób, które często edytują dokumenty w podróży.

Asus Transformer Pad 300 dysponuje wyświetlaczem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Wewnątrz tabletu działa nowoczesny procesor Nvidia Tegra 3, który oferuje niższe zużycie prądu.

Asus Transformer Pad 300 wyposażony został w dwie kamerki – tylną (główną) oraz przednią (przeznaczoną głównie do wideokonferencji). Fotki z tego sensora mają zaledwie 1280x960 px (1,23 Mpx). Sensor tylny jest oczywiście jeszcze lepszy - ma 3264 x 2448 px (7,99 Mpx) i generuje zdjęcia o przyjemnej dla oka kolorystyce i kontraście. Filmy rejestrowane kamerką tylną mają rozdzielczość Full HD (1920x1080 px)

Akumulatorek wbudowany w Asusa jest całkiem wydajnym źródłem energii dla Tegry 3 o obniżonym taktowaniu. Asus podaje, że sam tablet podczas intensywnego korzystania z niego, oglądania filmów, powinien wytrzymać około 10 godzin, a wraz ze stacją maksymalnie 15 godzin. W czasie typowego użytkowania Transformer Pad 300 powinien wytrzymać 4 pełne dni, pod warunkiem oczywiście, że nie korzystamy z tabletu zbyt intensywnie.
Bateria w stacji ma nieco mniejszą pojemność niż w samym tablecie (4520 zamiast 5880 mAh), ale może służyć jako dodatkowy rezerwuar elektryczności w podróży – po podłączeniu rozładowanego tabletu do stacji zacznie się on ładować wykorzystując jej akumulatorek. Ładowanie baterii tabletu od 0 do 100% trwa stosunkowo krótko, bo ok. 2 godziny i 20 minut, a tabletu wraz ze stacją nieco ponad 4 godziny.

Nad całością poprawnego działania Asus-a czuwa system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, który na pokładzie tego urządzenia sprawuje się dobrze – oferuje wystarczającą funkcjonalność, a interfejs działa płynnie.

Ciekawostki

Tablet wyposażony jest w najnowszy procesor z serii Tegra, a co za tym idzie - skorzystać możemy z oferty portalu Tegra Zone. Przeglądając Tegra Zone mamy pewność, że znalezione gry będą działały optymalnie z procesorami Tegra.

Specyfikacja

 1. Ekran
   10.1", IPS 1280 x 800 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.0
 3. Transmisja danych
   3G (opcja »TF300TG) » LTE (opcja TF300TL)
 4. Procesor
   1,2 GHz czterordzeniowy nVidia Tegra 3
 5. Komunikacja
   Wi-Fi 802.11 b/g/n » Bluetooth 3.0
 6. Pamięć wewn.
   16, 32 GB. Ram - 1 GB
 7. Aparat
   8 Mpx (tył) » 1,2 Mpx (przód)
 8. Wymiary
   263 x 180.8 x 9,9 mm. 635 g
 9. Bateria
   5880 mAh

Asus Eee Pad Transformer TF300

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×