Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Samsung Galaxy Mini 2 (S6500)

Samsung Galaxy Mini 2 (S6500) Mały budżetowy telefon od koreańskiego producenta. Swoją premierę miał w pierwszym kwartale 2012 roku.

Telefon charakteryzuje się typową bryłą dla urządzeń koreańskiego producenta, oraz przyciskami systemowymi pod ekranem z charakterystycznym dla Samsunga fizycznym przyciskiem home. Obudowa jest wykonana z błyszczącego plastiku. Z lewej strony obudowy znajdziemy przyciski regulacji głośności a po prawej przycisk power.

Samsung Galaxy Mini 2 napędzany jest jednordzeniową jednostką Qualcomm MSM7227A o taktowaniu 800MHz oraz 512 MB ramu. Ekran TFT 3.27” o rozdzielczości 320 na 480 uzyskuje rezultat 176 pixeli na cal.

Telefon pracuje pod kontrolą androida 2.3 Gingerbread przykrytą autorską nakładka od Samsunga, wzbogacając telefon o kilka funkcji i ciekawy wygląd.

[i][size=2]Autor: Vangreen[/size][/i]

Specyfikacja

 1. Ekran
   TFT 320 x 480 px (3.27") 176 ppi
 2. System operacyjny
   Android 2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   2G/3G
 4. Procesor
   Qualcomm MSM7227A 800MHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi, Bluetooth , NFC
 6. Pamięć wewn.
   4GB ROM oraz 512MB RAM
 7. Aparat
   3,2 Mpx
 8. Wymiary
   109,40 x 58,60 x 11,90 mm, 106,80 g
 9. Bateria
   Li-Ion 1300 mAh

Samsung Galaxy Mini 2 (GT-S6500)

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×