Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Sony Xperia U (ST25i)

Sony Xperia U (lub Sony ST25i, ST25a) – smartfon wyprodukowany przez firmę Sony, używający systemu operacyjnego Android. Został zaprezentowany w lutym 2012. Urządzenie wykonano z plastiku oraz szkła mineralnego ochraniającego ekran. Obudowa przypomina inne telefony Sony z tamtego okresu, więc nie mogło zabraknąć pod wyświetlaczem przeźroczystego paska. Do czynienia tutaj mamy z ekranem TFT LCD, gdzie zastosowano technologie Reality Display BRAVIA Engine.

Sercem Xperii U jest dwurdzeniowy układ ST-Ericsson NovaThor U8500, który składa się m.in. z dwóch rdzeni Cortex-A9 o taktowaniu 1 GHz. Wspiera je 512 MB pamięci RAM, oraz wbudowana pamięć 8 GB, której nie można powiększyć przy użyciu kart SD.

W modelu Xperia U, nie zabrakło oczywiście podstawowych możliwości komunikacyjnych na które składają : Wi-Fi, hotspot Wi-Fi, USB , Bluetooth, DLNA, GPS, aGPS. Do tego dochodzi Wi-Fi Miracast (tworzenie kopii lustrzanej między urządzeniami podczas bezprzewodowego przesyłania audio i wideo) oraz aplikacja Throw, dzięki której również możemy bezprzewodowo przesyłać dane. Do dyspozycji mamy tutaj również aparat o matrycy 5 Mpix

Nad całością czuwa niewymienna bateria o pojemności zaledwie 1230 mAh, która pozwala Xperii U wytrzymać maksymalnie 1,5 dnia w miarę intensywnego użytkowania.

Specyfikacja

 1. Ekran
   3.5″ o rozdzielczości 480×854 pikseli, TFT LCD
 2. System operacyjny
   Android 2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   HSDPA, HSUPA, GPRS, EDGE
 4. Procesor
   ST-Ericsson NovaThor U8500, 2-rdzeniowy ARM Cortex-A9 1 GHz
 5. Komunikacja
   Bleutooth v2.1, WiFi
 6. Pamięć wewn.
   8 GB. Ram - 512 MB
 7. Aparat
   Tył 5 Mpx. Przód 0.3 Mpx
 8. Wymiary
   112,00 x 54,00 x 12,00 mm. 110 g
 9. Bateria
   Li-Ion 1320 mAh

Sony Xperia U (ST25i)

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×