Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

GoClever Tab R75/7500

GoClever Tab R75/7500 wyposażono w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli obsługujący pięciopunktowy multidotyk. Obudowa jest wykonana z dobrej jakości plastiku, która nie trzeszczy i zgrzyta gdy trzymamy go w rękach. Zestawienie kolorystyczne czarnego z białym daje ciekawy efekt, który umila użytkowanie. Jest to urządzenie typowe z najniższej półki cenowej, a więc przeznaczone dla bardzo niewymagających użytkowników., które jednak zaskakuje swoją jakością wykonania jak na nisko budżetowe tablet. Model ten został zaprezentowany w trzecim kwartale 2012 r

Sercem tabletu R75/7000 jest jednordzeniowy procesor Cortex A8 taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz, wspieranym przez 512 pamięci RAM DDR3. Dla użytkownika przeznaczono 4 GB pamięci RAM, którą można rozszerzyć dzięki slotowi na karty microSD.Sercem tabletu jest jednordzeniowy procesor Cortex A8 1GHz (RK2906 z GC800), nie jest może demonem prędkości, ale w zupełności starcza do grania w większości gier. Co nie oznacza, że źle się sprawdzi w zwykłym przeglądaniu stron interentowych, portali społecznościowych, czy nawet przy oglądaniu filmów.

Nad wszystkim czuwa Android 4.0 Ice Cream Sandwich, oraz bateria o pojemności 2200 mAh, które niestety nie działa nam tutaj zbyt długo. Użytkownicy donoszą, że czas ten wynosi od dwóch do czterech godz. przy dość aktywnym użytkowaniu go.


Czym różnią się od siebie Tab R75 i Tab 7500.

Model 7500 ma baterię 2200 mAh, a R75 – 3000 mAh. Urządzenia różni też obudowa. Model 7500 ma czarną gumowaną obudowę.

Specyfikacja

 1. Ekran
   7″ 800 x 480 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich
 3. Transmisja danych
   Brak
 4. Procesor
   jednordzeniowy Rockchip 2906 Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz z GC600
 5. Komunikacja
   WiFi
 6. Pamięć wewn.
   512MB, RAM– 4GB
 7. Aparat
   0,3 Mpix
 8. Wymiary
   196 x 118 x 10 mm. 322 g
 9. Bateria
   2200 mAh

GoClever Tab R75/7500

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×