Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Samsung Galaxy Ace 2

Samsung Galaxy Ace II (GT-I8160, GT-I8160P, codina, codinap dla wersji z NFC) to następca Samsunga Galaxy Ace zaprezentowany w drugim kwartale 2012 roku. Wyróżnia go większa ilość pamięci RAM oraz lepszy procesor w stosunku do poprzednika.
Przód urządzenia to wyświetlacz 3.8", głośnik do rozmów, kamerka oraz czujniki a niżej przyciski dotykowe back i menu oraz fizyczny home. Lewa strona to przyciski głośności oraz zaślepka na kartę pamięci. Na prawej krawędzi znajduje się jedynie włącznik. Dolna część urządzenia to port microUSB oraz mikrofon, natomiast przeciwległa to port Jack 3.5mm. Tył telefonu to głośnik, oko aparatu oraz pojedyncza dioda doświetlająca.
Urządzenie napędzane jest przez dwurdzeniowy procesor ST-Ericsson NovaThor U8500 z taktowaniem 800Mhz z układem graficznym Mali 400-MP wspomagane przez 768MB pamięci RAM. Całością zarządza system w wersji 4.1.2 Jelly Bean, a zasila bateria o pojemności 1500mAh.
[size=2][i]Autor: Kuba130000[/i][/size]

Specyfikacja

 1. Ekran
   3.80" LPS TFT 480x800px
 2. System operacyjny
   4.1.2 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   3G
 4. Procesor
   ST NovaThor U8500 800MHz
 5. Komunikacja
   WiFi, Bluetooth 3.0, NFC w wersji P
 6. Pamięć wewn.
   4GB. 768MB RAM
 7. Aparat
   5 Mpx
 8. Wymiary
   118,30 x 62,20 x 10,50 mm, 122g
 9. Bateria
   1500 mAh

Samsung Galaxy Ace 2 (GT-I8160)

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×