Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Huawei U8815/G300

Huawei Ascend G300 (U8815) ujrzał światło dzienne w kwietniu 2012 roku dla zamkniętego grona użytkowników Vodafone UK, a już miesiąc później trafił do sprzedaży ogólnoświatowej.

Telefon z kategorii budżetowych po swojej premierze zaciekawił wiele osób z różnych stron globu. Początkowo zainstalowany w modelu system Android w wersji 2.3 Gingerbread, został już pod koniec 2012 roku zaktualizowany do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich.

Przyciągający swoją korzystną ceną model cieszył i nadal cieszy swoich posiadaczy czterocalowym ekranem w rozdzielczości 480x800 px oraz aparatem o matrycy 5 Mpx wyposażonym w autofocus oraz diodę LED. Z 4 GB pamięci zainstalowanej, dla użytkownika pozostawało 2,5 GB, z możliwością dodania kolejnych gigabajtów za pomocą karty pamięci.

Jeśli zagłębimy się w urządzenie, to we wnętrzu znajdziemy jednordzeniowy procesor od Qualcomma: MSM7227A o taktowaniu 1 GHz współpracujący z procesorem graficznym Adreno 200. Huawei zdecydowało się na wyposażenie U8815 w 512 MB RAM.

Dobrze leżący w dłoni Ascend G300 występuje w Europie z baterią w dwóch wariantach: 1350 oraz 1500 mAh.


[font=arial][size=2]autor: bartekc00[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4", IPS TFT, 480x800 px
 2. System Operacyjny
   Android 2.3 Gingerbread
 3. Transmisja danych
   2G/3G
 4. Procesor
   Qualcomm MSM7227A; 1 GHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, GPS, Bluetooth 2.1
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. RAM – 512MB
 7. Aparat
   5 Mpx
 8. Wymiary
   122,5 x 62,5 x 10,9 mm, 138g
 9. Bateria
   1350 mAh / 1500 mAh

Huawei U8815/G300

2 tematy w tym forum

 1. Import sms z konta GMail

  • 3 odpowiedzi
  • 5758 wyświetleń
 2. Jak wywalic aplikacje Picassa Uploader ?

  • 1 odpowiedź
  • 5212 wyświetleń
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×