Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Sony Xperia J ST26i

Sony Xperia J to kolejny budżetowiec od Sony , który zaprezentowany został w sierpniu 2012r.


Z przodu telefonu znajduje się 4-calowy wyświetlacz LCD TFT o rozdzielczości 480x800, co daje nam 245 pikseli na cal; głośnik; przedni aparat i dotykowe przyciski. Za jego ochronę odpowiada szkło Corning Gorilla Glass 2. 


Dolna krawędź telefonu została wyposażona w diodę, która rozświetla się w momencie odblokowywania telefonu, bądź podczas połączenia przychodzącego. Górna krawędź telefonu to miejsce, gdzie zostało umieszczone gniazdo Jack 3.5 mm. Gniazda na kartę pamięci i na kartę SIM znajdują się pod tylną obudową.


Całe urządzenie mieści się w wymiarach 124,30 x 61,20 x 9,20 mm i waży 124 g.Sony Xperia J została wyposażona w jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM7227A o mocy obliczeniowej 1,00 GHz. Za wyświetlany obraz odpowiada procesor graficzny Adreno 200 Enchanced o mocy obliczeniowej 128 MHz (z tym nie jestem pewien). Do tego dochodzi 512 MB pamięci RAM i 4GB pamięci wewnętrznej (około 2GB dostępnej dla użytkownika). Dostawcą energii jest bateria Litowo-Polimerowa o pojemności 1750 mAh, która ma zapewnić do dwóch dni przeciętnego korzystania z telefonu.
Przedni aparat pozwala na wykonywanie zdjęć w 0,3 Mpx; natomiast tylny aparat w 5 Mpx ,który umożliwia również nagrywanie video w rozdzielczości 640 x 480 px. Tylny aparat wykorzystuje funkcję AutoFocus i stabilizacji obrazu. Telefon pozwala na korzystanie z danych mobilnych w standardzie; jak i rownież na połączenia Wi-Fi, i Bluetooth. Pieczę nad wszystkimi funkcjami telefonu stanowi system operacyjny Android 4.0 Ice Scream Sandwich, wzbogacony o autorską nakładkę Sony.


Specyfikacja

 1. Ekran
   4,00"; LCD TFT; 480x854px
 2. System operacyjny
   Android 4.0 Ice Cream Sandwich
 3. Transmisja danych
   2G/3G
 4. Procesor
   Qualcomm MSM7227A
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, Bluetooth v2.1
 6. Pamięć wewn.
   4GB ROM, 512MB RAM
 7. Aparat
   przedni 0,3Mpx; tylny 5Mpx
 8. Wymiary
   124,30 x 61,20 x 9,20mm; 124g
 9. Bateria
   1750mAh
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×