Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Goclever Tab T76

GOCLEVER TAB T76 to wielofunkcyjny tablet wyposażony w Pojemnościowy 5-punktowy Multi-Touch ekran dotykowy. 7" TFT LCD LED plus podświetlenie 800 x 480 pikseli. Dzięki czemu można szybko i łatwo posługiwać się swoim tabletem. Wbudowany odbiornik GPS pozwoli Ci wykorzystać również tablet do nawigacji w samochodzie czy podczas wędrówki. Zintegrowany tuner DVB-T MPEG4 pozwoli cieszyć się cyfrową telewizją naziemną praktycznie w każdym miejscu.

Producenci wyposażli swój model TAB T76 w możliwość bezprzewodowej komunikacji z Internetem za pomocą Wi-Fi 802.11 b/g/n. Dzięki wbudowanym aplikacjom możesz między innymi czytać książki elektroniczne, obsługiwać multimedia w postaci zdjęć, filmów, muzyki.
Wysoko wydajny wieloukładowy procesor Cortex A5 1GHz doskomale wspiera odtwarzanie filmów HD, gier oraz dużej liczby układów wspomagających.

Dzięki zamontowanym dwóm kamerom - 0,3 Mpix przednia oraz 2,0 Mpix tylnia, możemy prowadź wideokonferencje z przyjaciółminp na Skype.

Nad całością czuwa System Android 4.0, dzięki któremu można w pełni wykorzystać możliwości tabletu.

Specyfikacja

 1. Ekran
   7" 800x480 pikseli, TFT LCD
 2. System operacyjny
   4.0.3 Android Ice Cream Sandwich
 3. Transmisja danych
   ewnętrzny modem 3G
 4. Procesor
   Jednordzeniowy TeleChips 8925 1GHz (Cortex A5)
 5. Komunikacja
   Wi-Fi, miniHDMI. GPS
 6. Pamięć wewn.
   8GB.Ram - 512MB DDR3
 7. Aparat
   Przód- 0.3 Mpix. TYŁ - 2.0 Mpix
 8. Wymiary
   185x121x10 mm. 322 g
 9. Bateria
   2900mAh

Goclever Tab T76

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×