Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Pentagram Monster

Pentagram Monster, jeden z bardziej cięższych smartfonów, który pojawił się na rynku. A to dzięki jego baterii, o pojemności 4100 miliamperogodzin, która to charakteryzujące się – średnio – dwu lub nawet trzykrotnie większym zapasem energii, niż ma to miejsce w innych smartfonach z tej samej półki.

Aparat bazuje na ośmio megapikselowej (2400×3200 px) matrycy z dwustopniowym spustem migawki, umiejscowiony na prawym boku. Pentagram MONSTER nagrywa filmy w jakości 1280×720 przy 14 klatkach na sekundę oraz 854×480 przy optymalnym klatkowaniu.

Kluczowymi elementami specyfikacji technicznej Monster-a, to
Procesor: Qualcomm MSM8225 SKU5 Snapdragon S4, dwurdzeniowy, taktowanie 1,2 GHz. Grafika: Adreno 203 oraz pamięć - 768 MB RAM. MONSTER dysponuje czterema gigabajtami przestrzeni dyskowej, którą można oczywiście poszerzyć dzięki karcie Micro SD.

Nad całością czuwa system Android OS, w wersji 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

[font=arial][size=2]autor: Positive[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4,30"; IPS TFT LCD; 540 x 960 px
 2. System operacyjny
   Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich
 3. Transmisja danych
   2G/3G, HSPA+
 4. Procesor
   Qualcomm MSM8225 2 x 1,20 GHz
 5. Komunikacja
   Bluetooth v3.0, Wi-Fi v802.11b/g/n,
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. RAM - 768 MB
 7. Aparat
   Przedni 0,3 Mpx; Tylny 8 Mpx
 8. Wymiary
   125,00 x 66,00 x 14,50 mm; 184,00 g
 9. Bateria
   Li-Ion 4100mAh

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×