Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Sony Xperia E (C1504, C1505)

Sony Xperia E (Sony C1505) – to budżetowy smartfon działający w oparciu o system operacyjny Google Android 4.1 Jelly Bean. Zaprezentowany został w grudniu 2012. Model ten dostępny jest również w wersji dual SIM - Xperia E dual (C1605). Xperia E posiada 3,5-calowy ekran o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, wyświetlający 256 tys. kolorów. Smartfon został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon MSM7227A 1 GHz i 512 MB RAM. Wbudowana pamięć to 4 GB, a dla użytkownika pozostaje niespełna 3 GB. Na szczęście można ją rozszerzyć za pomocą kart microSD.


W modelu Xperia E nie zabrakło podstawowych funkcji takich, jak: Bluetooth i Wi-Fi w standardzie 802.11b/g/n. Nie zabrakło tez transmisji danych w technologii HSDPA do 7,2 Mbps. Wbudowany aparat 3.2 Mpix posiada funkcję autofocus i umożliwia nagrywanie zdjęć w rozdzielczości VGA. Litowo-jonowy bateria ma pojemność 1530 mAh i powinna wystarczyć według deklaracji producenta 530 godzin w trybie czuwania lub 370 minut rozmów.

Specyfikacja

 1. Ekran
   Kolorowy / TFT, 320 x 480 px (3.50")
 2. System operacyjny
   Android 4.1 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   HSDPA, HSUPA, GPRS, EDGE
 4. Procesor
   Qualcomm MSM7227A, Snapdragon S1, Cortex-A5 0,8-1 GHz
 5. Komunikacja
   Bleutooth v2.1, WiFi
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. Ram - 512 MB
 7. Aparat
   Tył 3,2 Mpx
 8. Wymiary
   113,50 x 61,80 x 11,00 mm. 115,70 g
 9. Bateria
   Li-Ion 1530 mAh

Sony Xperia E (C1504, C1505)

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×