Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Lark 70.6

Lark 70.6, znany również jako Lark FreeMe 70.6. Jest to nisko budżetowy tablet, którego obudowa została wykonana z dwóch brył, które stanowią jedną, profilowaną całość. Model ten na Polskim rynku pojawił się w trzecim kwartale 2012 r

Tablet Lark FreeMe został wyposażony w panoramiczny ekran LCD, o przekątnej 7″, który charakteryzuje się rozdzielczością 800 x 480 pikseli. W tym wypadku możemy liczyć na obraz o średniej jakości, ale jednolite podświetlenie ekranu. Ekran obsługuje technologię multidotyku z pięcioma punktami nacisku.

Producenci modelu Lark 70.6 zaopatrzyli go w procesor Boxchip A13 1.2GHz, który zapewnia szybką i płynną reakcję tabletu, a zastosowany układ graficzny ARM Mali-400 umożliwia odtwarzanie filmów w jakości 1080p oraz pozwala na uruchomienie większości nowych gier 3D dostępnych w Google Play. Poszczególne procesy i aplikacje mogą korzystać z 512 MB pamięci RAM. Dostępne mamy 4 GB pamięci wewnętrznej użytkowej, gdzie dla użytkownika zostaje około 2,5 GB. Pozostała część przestrzeni jest zajęta przez zainstalowane aplikacje i system operacyjny Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich).

Projektanci Larka, wyposażyli go w skromny interfejs komunikacyjny. Na jego pokładzie znajdziemy klasyczne micro-USB oraz gniazdo kart microSD, oraz 3,5 mm gniazdo jack dedykowane głośnikom lub słuchawkom. Lark FreeMe 70.6 został wyposażony ponadto w kartę WiFi obsługującą standard b/g na kanale 2,4 GHz.

Nad wszystkim tym, czuwa zintegrowany z obudową akumulator litowo-jonowy, o pojemności 3500 mAh. Według danych podanych przez producenta i użytkowników tego modelu, możemy liczyć na 4-5 godzin pracy tabletu przy ciągłym odtwarzaniu filmów Full HD. Natomiast przy zwykłym użytkowaniu Tabletu Lark 70.6, czas ten może się wydłużyć do sześciu godzin.

Specyfikacja

 1. Ekran
   7", LCD 800 x 480 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich
 3. Transmisja danych
   Brak
 4. Procesor
   1 GHz, Allwinner Boxchip A13
 5. Komunikacja
   Wi-Fi
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. Ram - 512 GB DDR3
 7. Aparat
   0,3 Mpix
 8. Wymiary
   181 x 122 x 11 mm. 316 g
 9. Bateria
   3500 mAh

Lark 70.6

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×