Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

 • Ogłoszenia

  • Reader

   Nabór na moderatora działu "Pozostałe telefony z Android OS"   05.11.2016

   Drogi użytkowniku
   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.  

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.  
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych, ldawid, zdybo, Pajonk, Hubal. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas.
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Overmax VERTIS 02

Model Overmax VERTIS 02 ujrzał światło dzienne pod koniec 2013 roku. Telefon zaprezentowano z oprogramowaniem w wersji 4.2.1 Jelly Bean.

Ten smartfon o przyjemnych dla oka kształtach wyposażono w ekran o przekątnej 4 cale wyświetlający obraz w rozdzielczości 480x800 px. Aparat tylny 5 Mpx potrafi uwiecznić chwilę w rodzielczości 2592x1944 px. Nie można zapomnieć także o aparacie frontowym z matrycą 1,3 Mpx.

Dopełnieniem wnętrza smartfona jest dwurdzeniowy procesor Cortex A7 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 512 MB RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 1,8 z 4 GB wbudowanej pamięci. Overmax zastosował także slot na karty microSD, który pozwala powiększyć dostępną pamięć o maksymalnie 32 GB.

Warto wspomnieć także o zastosowaniu rozwiązania pozwalającego na obsługę dwóch kart SIM w jednym urządzeniu. Bateria wykonana w technologii litowo-jonowej zaoferowana w VERTIS 02 ma pojemność 1450 mAh.

[font=arial][size=2]autor: Positive[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4", IPS TFT, 480x800 px
 2. System operacyjny
   Android 4.2.1 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   2G/3G
 4. Procesor
   Cortex A7; dwurdzeniowy 1,2 GHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, GPS, Bluetooth
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. RAM – 512MB
 7. Aparat
   Tył 5 Mpx; Przód 1,3 Mpx
 8. Wymiary
   123,1 x 64 x 11,2 mm
 9. Bateria
   Li-Ion 1450 mAh

Overmax VERTIS 02

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×