Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • Aleksandra

   Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
    

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Huawei Ascend P6 (P6-C00, P6-U06, P6-T00 TD)

Ceniony przez użytkowników telefon zadebiutował w drugiej połowie czerwca 2013 roku. Znany jeszcze pod nazwami P6-C00, P6-U06, P6-T00 TD model był kolejnym etapem podboju przez chińskiego producenta Huawei międzynarodowych aren.

Po premierze z preinstalowanym Androidem w wersji 4.2.2 Jelly Bean występującym w zestawie z nakładką Emotion UI 1.6. Producent na chwilę obecną zaprzestał na aktualizacji systemu do wersji 4.4.2 KitKat oraz EMUI do wersji 3.0.

Ekran o przekątnej 4,7 cala zabezpieczony jest technologią Corning Gorilla Glass, a obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 720x1280 px. Całość reaguje na dotyk z zadowalającą czułością oraz zaskakuje dobrym odwzorowaniem barw. Wszystko m.in. dzięki procesorowi graficznemu Vivante GC4000. Aparat zamontowany w P6 posiada m.in. lampę błyskową, Autofocus oraz rozpoznawanie uśmiechu i twarzy. Potrafi wykonać zdjęcia w rozdzielczości 3264x2448 px oraz nagrywać filmy full HD w jakości 1080p. Dodatkowo mamy możliwość wykorzystania przedniego aparatu o matrycy 5 Mpx.

Dopełnieniem wnętrza smartfona jest procesor HiSilicon K3V2 o taktowaniu 1,5 GHz oraz 2GB RAM. Do dyspozycji użytkownika oddano wersję posiadającą 8 i 16 GB (wariant dual SIM) wbudowanej pamięci. Huawei dodało także slot na karty microSD w wersji obsługującej jedną kartę SIM, zawierającej 8 GB pamięci wewnętrznej.

Bateria zaoferowana w tym modelu ma pojemność 2000 mAh i jest niedostępna dla użytkownika.


[font=arial][size=2]autor: bartekc00[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4,7", IPS TFT, 720x1280 px
 2. System Operacyjny
   Android 4.2.2 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   2G/3G
 4. Procesor
   HiSilicon K3V2; czterordzeniowy 1,5 GHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, GPS, Bluetooth 3.0
 6. Pamięć wewn.
   8 lub 16 GB. RAM – 2 GB
 7. Aparat
   Tył 8 Mpx; Przód 5 Mpx
 8. Wymiary
   132,7 x 65,5 x 6,2 mm, 120 g
 9. Bateria
   2000 mAh

Huawei Ascend P6 (P6-C00, P6-U06, P6-T00 TD)

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×