Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Overmax VERTIS Expi

Overmax VERTIS Expi. Jest następcą telefonów z serii Vertis (01 i 02). Swoje płynne działanie zawdzięcza procesorowi Cortex A7 4x1,2 GHz, 1 GB DDR 3 RAM-u oraz dzięki układowi graficznemu VideoCore IV ze wsparciem dla OpenGL ES 2.0 3D.Ekran jaki tu został zastosowany, to 4,5 cale w proporcjach 16:9, wykonany w technologii IPS2.

Vertis EXPI ma wbudowany modem 3G,Wi-Fi, aparat (8 Mpix!), Bluetooth, moduł GPS oraz Dual SIM umożliwiający korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie. Inne urządzenia można podłączyć za pośrednictwem złącza micro USB i OTG.
Użytkownik ma tutaj 4 GB pamięci na dane i aplikacje (w praktyce 0,98 GB + 1,68 GB pamięci wewnętrznej). Model Vertis EXPI zasila bateria o pojemności2000 mAh.

Model ten został zaopatrzony w dwie kamery. Front: 2 MP, Tył: 8 MP

[font=arial][size=2]autor: Positive[/size][/font]

Specyfikacja

 1. Ekran
   4,5", IPS TFT, 540x960 px
 2. System operacyjny
   Android 4.2 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   2G/3G
 4. Procesor
   Broadcom BCM23550 1,2 GHz
 5. Komunikacja
   Wi-Fi v802.11b/g/n, GPS, Bluetooth
 6. Pamięć wewn.
   4 GB. RAM – 1 GB
 7. Aparat
   Tył 8 Mpx; Przód 2 Mpx
 8. Wymiary
   134,00 x 67,00 x 9,00 mm, 148 g
 9. Bateria
   2000 mAh

Overmax VERTIS Expi

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×