Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Pentagram Quadra 7 Ultra slim P5350

Pentagram Quadra 7 Ultra Slim, to niedrogi i prosty tablet. Dość elegancko wykonany i lekki. Model ten został wyposażony przez producenta w wysokiej jakości wyświetlacz klasy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i panoramiczny ekran o niewielkiej przekątnej - 7 cali.

W Quadrze 7 zastosowano mało znany chipset ATM7029 pochodzący od chińskiego producenta o nazwie Actions Semiconductor. Wewnątrz tego układu ukrywa się czterordzeniowy procesor Cortex A9 taktowany zegarem 1,2 GHz oraz mało spotykany układ graficzny Vivante GC1000+. Tablet nie sprawia jednak kłopotów z uruchamianiem popularnych gier, które bez problemowo można pobrać ze sklepu Google Play. Quadra 7 Ultra Slim doskonale radzi sobie również z płynnym odtwarzaniem filmów w rozdzielczości HD oraz Full HD.

Quadra 7 Ultra Slim ma dodatkowo wbudowany 1 GB pamięci operacyjnej oraz 8 GB pamięci dla danych, z których do dyspozycji użytkownika pozostaje 5,39 GB. Pamięć dla danych możemy jednak powiększyć za pomocą karty micro SD/SDHC, a więc o pojemności do 32 GB. W modelu tym nie znajdziemy jednak modemu 3G, modułu Bluetooth ani odbiornika GPS. Możemy za to skorzystać z jednozakresowej bezprzewodowej karty sieciowej IEEE 802.11 b/g/n oraz z portu Micro USB, który wspiera funkcje OTG.

Nowy tablet Firmy Pentagram posiada baterię, która według zapewnień producenta pozwala na 6 godzin pracy przy intesywnym przeglądaniu stron interentowych, społecznościowych, itp. Podobnie sytuacja wygląda podczas oglądania filmów. Używając jednak Quadra 7 Ultra Slim do gier, czas ten wynosi mniej niż 4 godziny.

Nad całością pracy urządzenia, czuwa czysta wersja systemu operacyjnego Android, w wersji 4.1.1.


Specyfikacja

 1. Ekran
   IPS, 7" 1280 x 800 pikseli
 2. System operacyjny
   Android 4.1.1 Jelly Bean
 3. Transmisja danych
   Brak
 4. Procesor
   Actions ATM7029 (Cortex-A9)
 5. Komunikacja
   Wi-Fi
 6. Pamięć wewn.
   8 GB. Ram - 1 GB
 7. Aparat
   Przód 0,3 Mpix. Tył 2 Mpix
 8. Wymiary
   190x113x7.62 mm. 270 g
 9. Bateria
   3000 mAh

Pentagram Quadra 7 Ultra slim P5350

0 tematów w tym forum

Brak tematów w tym forum

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×