Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dziś
  2. Można prosić o linka do plików z pogodą z S8 S7Edge&Tapatalk
  3. Używany smarfon?

Patrząc po różnych opiniach i komentarzach to ja bym powiedział że to Sony jest awaryjną marką, nie Samsung...
  4. Witam. Od miesiąca telefon, który posiadam - a3 2016 - nie chce ładować się w normalny sposób. Po podłączeniu ładowarki wyskakuje ikona baterii z "błyskawicą" lecz poprzedzająca ją ikona baterii z wyświetlanym procentem naładowania już się nie wyświetla. Zauważyłem, że telefon w ogóle się w ten sposób nie ładuje. Jako, że lubię eksperymentować, przetestowałem milion sposobów i gdy bateria chodziła na resztkach włączyłem ten tryb: (pierwszy załącznik, niebieski ekran "custom os" - home button+power button+ volume down button). Zamiast wyłączyć się po kilkunastu sekundach telefon nadal chodził, a więc musiał się ładować. Zostawiłem go tak na kilka godzin z bólem serca, gdyż ekran chodził z pełną mocą i świecił te parę godzin na niebiesko ale gdy go zresetowałem bateria naładowała się w 100%! Wątpię, by był jakiś magiczny sposób na naprawę tego. Co chce wiedzieć, to dlaczego tak się dzieje i w czym jest problem. Bateria? OS? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam, Dawid.
  5. rozwiązany Jak wyłączyć karty Google now ??

Jest opcja "view your feed". Wyłącz i kart nie będzie. Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
  6. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

Mam podobne spostrzeżenia. Rozmowa z konsultantem polskiego oddziału naszego ulubionego producenta, to duże wyzwanie. Ilekroć rozmawiam z nimi, to odnoszę wrażenie, że dyskutuje z biegłymi zajmującymi się wszystkim, tylko nie urządzeniami mobilnymi.
  7. Za 2200 to znajdziesz nowy iPhone 7 32 i według mnie to dobry wybór jeśli chodzi o ios. Poszukaj w swoim mieście na olx. A jeśli chodzi o pozostałe to jak nie zależy Ci na aparacie to fajny jest xiaomi mi6 czy tez honor 9 a jeśli zależy no to samsung s7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Gdzie pewnie zakupić Galaxy Note 8 ?

Da ci fakturę pierwokupu? Ta jego vat marża można sobie d..e wytrzeć. , jakiś pośrednik. Komis , wyspa, lombard.... Nie pisze czy z sieci czy z sklepu. ósmy notesik już niedługo oreo [emoji41]
  9. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

Ok. Ale foty robią dwa różne telefony Bardzo staram się to wykonać starannie. Nawet odbicie żarówek jest mniej więcej w tym samym miejscu. Aparaty ustawiłem tak samo, w obu ... pogodę i.... podobnie ikony, żeby była jakaś różnica czy tapetę, bo są inne do wyboru. dodana zawartość Ehhh i samsung members ... oni nie są dla użytkowników ... tylko dla dobra samsunga... Pytanie i odpowiedż. dodana zawartość No TRYB auto się kłania i serwis ... który stwierdz,i że pewnie jest wsio ok.
  10. Czy S7 jest lepszy od S8+ ?

Prace nad S9 zaczęły się z rok temu. Cykl projektowy jest znacznie dłuższy.
  11. Wczoraj
  12. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

Owszem. Dostrzegam, że pierwsze zdjęcie jest lekko poruszone, rozumiem jednak, że nie jest to efekt zmierzony, tylko przypadek. Gdyby więc było stabilne, jego czytelność byłaby zapewne większa. Poza tym niełatwo jest robić zdjęcie w ciemnym pomieszczeniu, przedmiotowi emitującemu światło . Kontra świetlna bombarduje obiektyw aparatu i automat gubi się z wyborem przysłony.
  13. Czy S7 jest lepszy od S8+ ?

W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś "wydawana" Prace na s9 zaczęły się chyba we Wrześniu jak dobrze pamiętam, a jest produkowana od tego albo przyszłego miesiąca, ze względu na porę nie chce mi się szukać Więc stąd te pół roku
  14. Oba powinny bez problemu wytrzymać potrzebny Ci okres. LG G6 raczej też, jak robisz zdjęcia to przyda się szerokokątny obiektyw, gorzej z tym, że ekran trochę przekłamuje i spiera kolory.
  15. Gdzie pewnie zakupić Galaxy Note 8 ?

Chłopaki co myślicie? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7055839254 Pewnie jakaś podróbka? W tytule nieużywany, a w opisie używany...
  16. rozwiązany Tryby ekranu

Zresetowałem ustawienia i pomogło, ale to nie był włączony filtr niebieskiego światła bo tę opcje też miałem nie dostępną:/
  17. Lineage 2 - Revolution.

Gram na wersji na Koreę oraz aktualną - dostępną dla Nas. Pomijając fakty takie jak numer wersji... Niektóre rzeczy inaczej się robi, niektóre opcje są gdzie indziej - trochę dziwne. Aczkolwiek gra przeznaczona na EU (itd.) działa o wiele szybciej, być może kwestia leży w serwerze gdzie na "prawowitym" L2 jest już dość sporo ludzi i swoje miesiące też ma. Aczkolwiek zauważyłem jedną rzecz, dość bolącą... Mamy runy "Runes" - za pierwsze wbicia run... Potrzeba ich po 50-100 sztuk! Gdzie na wer. Koreańskiej - od ok. 5-30 sztuk. Czyżby zasugerowali aby kupować (KUPOWAĆ) paczki z dodatkowymi runami? To już tak trochę nie halo...
  18. Sony Xperia XZ1 Compact- Dyskusja na luzie

No telefonik super Wykonanie świetne. I ten skaner palca, duża różnica na plus pomiędzy Z3C Także 4gb vs 2gb ram widać od razu. Polecam wszystkim ten telefonik jako następcę Z3C/Z1C (a na pewno Z5C, gdyż to grzejnik )
  19. Co kupić po SG S6?

Tak, W przyszłym roku dostanie Oreo, pewnie jeszcze kilka mniejszych poprawek i na 2 lata powinno wystarczyć bez problemu. Obecnie telefony mają taki zapas mocy obliczeniowych że wystarczy na długo. A jak oczekujesz wyraźnej zmiany również jeśli chodzi o kwestie systemowe. To inną opcją jest np. HTC U11 lub U11+, z lekką nakładką zbliżoną do czystego Androida. Po darmowym zapisaniu się do klubu HTC, z okazji Black Friday ceny wahają się między 2200 a 3000zł (w zależności od modelu i wersji).
  20. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

Otworzyłeś te zdjęcia na pełny ekran telefonu każde z osobna ? Czy tak z marszu ? Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  21. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

Nie twierdzę, że lepsze - zauważyłem, że jest jaśniejsze i bardziej dla mnie czytelne.
  22. OnePlus 5T mocno odstaje jakością zdjęć w słabszych warunkach. U11+ przekracza budżet, może zwykły U11? Wystarczy zapisać się do HTC Club (za darmo) i z okazji Czarnego Piątku można kupić U11 4/64GB za 2200zł, U11 6/128GB za 2470zł lub U11+ za 3050zł.
  23. Dobrego ekranu, świetnego aparatu, świetnie zoptymalizowanej nakładki (niestety wykastrowanej ze świetnych aplikacji własnych HTC), bardzo dobrej jakości wykonania, kapitalnego dźwięku.
  24. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

@Artur35 Hmmm A dlaczego zdjęcie jaśniejsze jest lepsze ?
  25. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

A mogę hurtowo je opierdzielić? Sporządzone ósmym Notesem.
  26. NOTE 8 - APARAT. Zdjęcia, filmy, dyskusja.

@nuanda Pierwsze zdjęcie jest wyraźnie jaśniejsze. @BlueBlazer Przyciąć możesz praktycznie każdym programem do odtwarzania plików zdjęciowych, który posiada edycję. Na PC polecam FastStone Image Viewer, jest doskonały.
  1. Pokaż więcej aktywności