Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Ostatniej godziny
  2. upadł. Uszkodzenie wyśtwietlacza. Jaki koszt?

Aso huawei 467i Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka dodana zawartość I gwarancja aktywna dalej Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  3. Ekran krawędziowy s7 edge

@jetpilot, Ekran powiadomień a data i godzina na krawedzi to dwie różne rzeczy. Opcja Always on display odpowiada za wyświetlanie tych ostatnich rzeczy.
  4. Dziś
  5. Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 8

Zobaczcie niżej na YT jak nakleja się ten Dome Glass, krok po kroku, wcześniej @Tofik1993 który kupił to szkło nie wymienił co jest w zestawie i w jaki sposób się to nakleja (chyba, że przeoczyłem posta), teraz już wiem dlaczego kosztuje 200zł (prawie 270zł z wysyłką) człowiek myślał, że samo pudełko i szkło w środku ze szmatkami jak inne szkła warte 2 paczki fajek a tu wyposażanie jak jakiś transformers dlatego się zastanawiałem z jakiej racji tyle hajsu kosztuje haha Kilkaset razy naklejałem szkła i folie (3 lata punkt gsm) i chętnie nakleję szkło tym sposobem więc będzie trzeba zamówić.
  6. Honor 8 - pytania do posiadaczy

Mam Honora, w centrum Katowic normalne lte więc chyba nie działa. W tym samym miejscu znajomy w plusie ma lte+. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. NOTE 8 - kolory smartfona, który wybieram?

Miałem pewne obawy i dlatego do końca się wahałem. Po namyśle z pewnymi obawami, kupiłem kolor złoty i..., okazało się, że nie żałuję. Jest mniej podatny na odciski palców i wygląda doskonale. Początkowo sądziłem, że jednolita kolorystycznie bryła, będzie ciekawsza - myliłem się.
  8. Wczoraj
  9. Witam, Tak jak w temacie kupiłem dzisiaj tv philipsa 43pus6262/12 z funkcją miracast, ale oczywiście żeby nie było za dobrze ten z*****y g4 przez miracast go nie widzi...tv na bank ustawiony prawidłowo połaczony z tą samą siecią wifi...gdzieś czytałem że g4 i g5 mają z tym problemy...chodzi o jakieś certyfikaty czy coś...macie może jakieś pomysły?
  10. Jeśli jest to urządzenie dedykowane na rynek amerykański i nade wszystko pochodzące z konkretnej sieci tego rynku, to niestety niektóre pasma LTE (a nawet 3G) nie będą w naszym kraju przez ten model odbierane. Często sprzedawcy w opisie zamieszczają informacje o możliwości odbioru wszystkich pasm prze taki telefon, ale nie jest to do końca zgodne z prawdą. W tych wersjach brak jest również ze zrozumiałych względów języka polskiego, nie będą dostępne usługi VoWiFi i VoLTE, niektórzy sygnalizowali również trudności z płaceniem w sklepie Play.
  11. Bateria w Galaxy S7 Edge.

@acidbrain83 Mam nadzieję, że[mention=48608]Rambdal[/mention] nie będzie miał mi za złe, że trochę mu "podkradnę" temat, ale skoro nie wiesz jak zacząć, to zajrzyj do tego tematu i zrób kroki od 1 do 5 włącznie, z pierwszego posta, następnie komendy podane w temacie o Better Battery Stats autorstwa[mention=48608]Rambdal[/mention]. http://forum.android.com.pl/topic/324768-usuwanie-aplikacji-typu-bloatware-s7s7-edge-metoda-adbpc/
  12. Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 8

@ixion a ostrzegałem....
  13. NOTE 8 - Bateria

Obecnie jest trochę za wcześnie na zasadnicze wnioski, dotyczące pracy baterii oraz jej optymalizacji przez system. Obiektywny odczyt, będziemy mieli po około 12 cyklach ładowania. Na razie zapowiada się nieźle.
  14. Nokia 6 wersje 3 i 4 GB RAM

Wersje z 4 gb ramu - jeśli nie jest to oficjalna europejska wersja "arte black" - to przypuszczalnie wersje chińskie (słynne już na forach anglojęzycznych modele o nr TA-1000) - modele Nokii 6 na poszczególne rynki trochę różnią się między sobą. Są to przypuszczalnie telefony bez możliwości wgrania sklepu google play - ze względu na politykę komunistycznego rządu Chin mają zmodyfikowane fabrycznie oprogramowanie - a z tego co wyczytałam, nabywcom, którzy nie mogli doczekać się :-) wersji "zachodniej" nie udało się ich odblokować (chyba, że byli szczęśliwcami, którzy trafili na wersję TA 1003 także przeznaczoną na rynek wschodni). Ponoć to dlatego chińskie smartfony są zazwyczaj lepiej wyposażone w pamięć flash i ram niż europejskie - po prostu muszą udźwignąć więcej zasobożernych "zewnętrznych" aplikacji. W każdym razie lepiej i bezpieczniej kupić telefon z polskiej lub europejskiej dystrybucji lub poczekać na oficjalne wydanie "arte black", albo... nokię 7. Ta ma mieć już - jak mówią indyjskie przecieki - 4/64 w zestawie i mocniejszy procesor 6xx. Zawsze można jeszcze zapytać sprzedającego o nr modelu, który sprzedaje. I jeśli to TA -1000 to nie brać nawet jeśli sprzedawca przekonuje "że ma język polski". Nokia jest na czystym androidzie, więc jest oczywiste, że język polski będzie dostępny nawet na chińskich modelach.
  15. NOTE 8 - Pytania do właścicieli

Dobra. Dałem sobie radę wcześniej. Ale mogę polecić ten telefon jako sprzęt klasy biznes Po prostu siedzi komputer w kieszeni. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  16. NOTE 8 - Pytania do właścicieli

@up Po prostu wyjmujesz telefon.
  17. NOTE 8 - pulpity naszych urządzeń

@gregor_szczecin To jest HD Widgets, niestety płatny, ale symbolicznie. Parę osób zadawało mi już to pytanie, wiec pozwolę sobie wyjaśnić, bo ustawienie tego nie jest łatwe. Górna część z zegarem na zrzucie zaznaczona czerwoną ramką, to jest widget Samsunga, instalowany w każdym Note8. Natomiast część dolna, zaznaczona czarnym prostokątem, to właśnie ów HD Widgets.
  18. Wypluj te słowa @andi4444 Gdyby co to rozmowy z konsultantem są nagrywane. Skoro mówił, że ma być dual sim to masz argument do ewentualnego odstępowania od umowy.
  19. NOTE 8 - Pytania do właścicieli

Proste pytanie. Jak zakończyć pracę na dexie. Pierwszy raz się bawię i nie wiem? Jest /ciach/ do biznesu i biura. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
  20. NOTE 8 - gadżety i akcesoria

@up Są/mają być. LINK Model SM-R325.
  21. Witam, dorabiając sobie pomagam firmą w konfiguracji programów pocztowych i serwerów. Bardzo często pojawia się niestety mała niedogodność z tym związana mianowicie dystans do użytkownika. Jak do serwera bez problemu się połącze do telefonu niestety nie. Moje pytanie czy jest możliwość przygotowania "żądania" dla adroida które przekazało by mu informacje że albo 1. na wskazany adres mailowy ma wysłać konfiguracje skrzynki mailowej na tel. lub 2. wysłanie do tel konfiguracji dla skrzynki czyli podanie użytkownika, serwera smtp/imap no hasła do skrzynki. Jak z młodymi osobami nie ma problemów tak czasem pojawi się osoba która niestety nie radzi sobie mimo wskazówek krok po kroku
  22. Trzeba przyznać, że kwestią czasu była, zapowiedz przede wszystkim modelu bazującego na zainteresowaniu MIX 2 od Xiaomi. Dlatego nie dziwie pojawienie się modelu OUKITEL Mix 2, ale specyfikacja modelu C8 może również zainteresować. Model OUKITEL Mix 2 posiadał będzie ekran bez ramek (80% frontu będzie zajmował ekran), podobnie jak Xiaomi Mix 2. Nie ujawniono całej specyfikacji, ale wiadomo, że znajdzie się tam 6GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci ROM, firma zapowiedziała również że znajdzie się w nim bateria większa od Xiaomi Mix 2. Telefon ma być również sporo tańszy, 299.99$ w cenie przed sprzedażowej, oczywiście wiele zależy też od procesora oraz kilku innych parametrów telefonu, których jeszcze nie znamy, ale zapowiada się bardzo "pysznie".Telefon ma debiutować w październiku. Natomiast model C8 otrzyma 5,5-calowy ekran HD z wyświetlaczem 18:9. 4-rdzeniowy procesor MT6580A, wspierać będzie 2GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci ROM z możliwością rozszerzenia o kartę microSD do 64GB. Optyka jest dość niestandardowa jak na cenę telefonu, do której zaraz przejdę, 13MP z tyłu oraz 5MP na froncie. Całość zasilana baterią 3000mAh, a to wszystko w cenie 59.99$ w cenie przed sprzedażowej, brzmi aż za dobrze. I jest oczywiście, ale, jak łatwo się domyślacie brak LTE. Mimo wszystko telefon wydaje się i tak być atrakcyjnym wyborem w tej cenie.
  23. 20.09.2017 Xiaomi Redmi Note 4 (Global Edition 4/64GB Snapdragon 625) Black Banggood 9BGESN4G64 177.44$ 20.09.2017 Xiaomi Mi A1 MiA1 (4GB RAM 64GB Snapdragon 625 ) Banggood 9BGESMA164 207.49$ 20.09.2017 Xiaomi Redmi 4X (4GB RAM 64GB ROm BLACK Snapdragon 435) Gearbest RM4XTW 148.99$ 20.09.2017 ORICO CBS7 Desktop Cable Organizer (Silicone Wire Holder Clip) Gearbest 11NOV010 $0.99 20.09.2017 LETV LeEco 2 X520 (3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 652) ROSE GOLD Gearbest $113.99 20.09.2017 LeTV Leeco Le Pro3 Elite X722 (4GB RAM 32GB ROM Snapdragon 820 ) Banggood 9bgx722 164.25$
  24. Zdjęcia i filmy - kiepska ostrość

Czyli brzmi to na problem z brakiem stabilizacji optyki - P9 tego nie posiada
  25. Wątek zakupowy Xiaomi - dyskusja ogólna

Okej, dzięki za pomoc Panowie. Jeszcze jedno pytanko/prośba: Wrzucilibyście kilka zdjęć / filmików zrobionych przez 4/4A/4X? Zbieram się do kupna ale chciałbym wiedzieć czy aparat choć trochę lepszy niż w moim J3
  26. Ochrona na ekran [folia, szkła] dla Note 8

Mam Ringke Invisible Defender, tragedia, zero poślizgu palca, ani rysika, muszę koniecznie zmienić na inną.
  27. @up Ja posiadalem N5 z verizon, nigdy więcej. Brak menu polskiego można przeżyć, ale gorsze pokrycie zasięgiem już nie. Gdy wyjeżdżalem na działkę telefon ledwo złapał 2 kreski zasięgu 2G. W s8+ czasem mi złapie H+ na 2-3 kreski. Nie wiem jak będzie w N8 ale jeśli tak samo to odradzam. Z Warszawy do łodzi jak jechałem pociągiem mogłem zapomnieć o Internecie przez całą podróż.
  28. Problem z rysikiem - przy klikaniu blokuje się

Jeżeli urządzenie jest kupione w MyCasio, to można reklamować... Z zamiennikami rysika do Note5, często występuje jeden problem: nie posiadają mechanizmu skokowego w górnej części, więc przed zakupem należy to sprawdzić. Jeśli posiadasz oryginalne końcówki, a zamiennik posiada mechanizm skokowy, to można zaryzykować.
  1. Pokaż więcej aktywności