• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Użytkownicy online


272 użytkowników jest teraz online

 1. Andre_NH
 2. mrstatler

  mrstatler

  Teraz

 3. Wojtek92

  Wojtek92

  Teraz

 4. sebishi

  sebishi

  Teraz

 5. MaciejB

  MaciejB

  Teraz

 6. bergmen
 7. Vivaldi33

  Vivaldi33

  Teraz

 8. aguerro
 9. soniacz1551
 10. Varlockos
 11. shaka

  shaka

  Teraz

 12. schreder

  schreder

  Teraz

 13. Krakaj

  Krakaj

  Teraz

 14. bartos38
 15. jacol2210

  jacol2210

  Teraz

 16. DarexPL

  DarexPL

  Teraz

 17. JarekN
 18. omega55
 19. Vites
 20. Seba65439

  Seba65439

  Teraz

 21. coxik

  coxik

  Teraz

 22. konstantyno110

  konstantyno110

  Teraz

 23. nuanda
 24. grohu
 25. Votius

  Votius

  Teraz

 26. gnx

  gnx

  Teraz

 27. brynek
 28. pepejeans
 29. WINDOM_elevator

  WINDOM_elevator

  Teraz

 30. the_naturat_com

  the_naturat_com

  Przegląda temat: Nova Launcher

  Teraz